A magyar szövetség (MLSZ) szerdai közleménye szerint a helyi hatósági szabályozás értelmében nem lesznek szurkolók a belgrádi összecsapáson.
A magyar válogatott a törökök otthonában aratott sikerrel kezdte a sorozatot, majd a Puskás Arénában kikapott az orosz csapattól.
Marco Rossi együttese a belgrádi meccs előtt, csütörtökön Bulgáriában játszik Európa-bajnoki pótselejtezőt.
Minden szempontból borzalmas mérkőzésen van túl a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK, amely egyértelmű vereséget szenvedett a bajnoki címvédő FCSB otthonában. A háromszéki klub elnöke, Diószegi László nem leplezte csalódottságát és kritizálta a játékosokat.
A romániai felnőtt férfi jégkorong-válogatott remek harmadik harmadbeli teljesítményének köszönhetően szombaton este legyőzte Ukrajnát a Sepsi Arénában. Dave MacQueen legénysége kétgólos hátrányból fordított.
A part mellett legtöbb másfél méter a víz mélysége, ha oda esett volna be a fiatal, meg kellett volna találniuk – derül ki a zetelaki önkéntes tűzoltók vezetőjének, Sándor Dénesnek a beszámolójából.
Ellenzi Hargita megye újabb címertervét a Kovászna, Hargita és Maros Megyei Románok Civil Fóruma, azt állítva, hogy nincs benne utalás a székelyföldi megyében élő román közösségre.
A romániai piacról való kivonulást fontolgatja a holland FrieslandCampina, amely Romániában a Napolact márkát birtokolja: a cég tanácsadót bízott meg az üzletág értékesítésének vizsgálatával.
A diákok riasztóan nagy része funkcionális analfabéta, sokan mégis azon hőbörögnek, hogy miért akar változtatni az oktatásügyi miniszter a rendszeren.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!