A szerb bajnok uralta a játékot és Henry Wingo kezezéséért megítélt 11-esből a gaboni Guelor Kanga révén előnybe került, majd Botka Endre hibáját kihasználva Stefan Mitrovic egy bombagóllal növelte kettőre a hazaiak előnyét a 35. percben, ez maradt az eredmény a szünetig.
A második félidőben hamar dűlőre vitte a dolgokat a házigazda, a magyar származású Aleksandar Katai góljával már három volt közte, aztán Kanga második, csodaszép távoli találatával már 4–0 volt az eredmény hatvan perc után, végleg eldőlt a találkozó. A vendégek becsületgólját a norvég Kristoffer Zachariassen szerezte, majd Ryan Mmaee faraghatott volna tovább, ám lövése a keresztlécen csattant.
A Fradi 4–1-re kapott ki, de a csoportot így is vezeti. Habár a Monaco legyőzte a Trabzonsport, a jobb egymás elleni eredménynek köszönhetően továbbra is vezeti a kvartettet az FTC.
A jövő csütörtökön megismétlődik a párharc, a zöld-fehérek otthonában, a Groupama Arénában lesz a meccs.
| 2022. 10. 06. 19:45 | Crvena zvezda Crvena zvezda | Ferencvárosi TC FTC | 4-1 |
| 2022. 10. 06. 19:45 | Monaco Monaco | Trabzonspor Trabzonspor | 3-1 |
## | CsCs | MM | GyGy | DD | VV | GkGk | PP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ferencvárosi TC FTC | 3 | 2 | 0 | 1 | 5-6 | 6 |
2 | Monaco Monaco | 3 | 2 | 0 | 1 | 4-2 | 6 |
3 | Trabzonspor Trabzonspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 5-7 | 3 |
4 | Crvena zvezda Crvena zvezda | 3 | 1 | 0 | 2 | 5-4 | 3 |
Nehéz időszakon van túl az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK – legalábbis, ha a román sportmédiában megjelent cikkeket nézzük. Több portál is foglalkozott a magyarországi választások rájuk vonatkozó következményeivel. Mi tisztáztunk sok kérdést.
Pocsék első félidőt követően kétgólos hátrányba került a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában. A szünet után összekapta magát a háromszéki csapat, de a ráadásban jött a hidegzuhany a labdarúgó 2. Liga rájátszásának összecsapásán.
Nem várt sokáig, már másnap jelentkezett a hatalmas pénzösszegért a múlt vasárnapi Joker-sorsolás szerencsés nyertese – közölte a Román Lottótársaság, amely azóta ismertette a most vasárnapi sorsolás előtti nyeremények összegeit.
A jelentős árcsökkenések nyomán felgyorsult keresletnövekedés következtében egyes töltőállomásokon átmenetileg üzemanyaghiány léphet fel – közölte hivatalosan az OMV Petrom.
A Maros megyei rendőrök csütörtökön 23 házkutatást tartottak Nyárádremete és Makfalva községben, valamint Szovátán egy erdészeti bűncselekményeket vizsgáló büntetőügyben.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!