Előnyből várta a hazai visszavágót a magyar együttes, miután az egy héttel ezelőtti idegenbeli első mérkőzésen emberelőnyét kihasználva hátrányból fordított és végül 2–1-re győzött.
A székesfehérvári találkozó első félidejében a hazaiaknak több ígéretes lehetőségük is volt, de a vezetést nem tudták megszerezni a veszélytelenül játszó azeriek ellen.
A szünet után viszont a Szumgajit volt közel a gólhoz, a Fehérvár kapusa nagyot kellett védjen. Erre a helyzetre a házigazdák szinte azonnal válaszoltak, a kapufát találták el. Ezt követően a vendégek fejesekkel veszélyeztettek, de pontatlanok voltak, a magyar csapat pedig a hajrában lezárhatta volna a meccset, azonban nem sikerült betalálni.
Maradt a gól nélküli döntetlen, amivel a Fehérvár továbbjutott a selejtező harmadik körébe, ahol a ciprusi Omonia Nicosia és a georgiai Torpedo Kutaiszi közötti párharc továbbjutójával játszik.
„Senkit nem érdekel, mennyit dolgozol, csak hogy nyersz vagy veszítesz” – vallja Péter Róbert, a Csíkszeredai Sportklub vezetőedzője. A szakemberrel az embert próbáló szezon tanulságairól, a szakmai háttérmunkáról és a jövő építéséről beszélgettünk.
Újabb nagy lépést tett a feljutás felé a háromszéki klub, miután győzni tudott az eddig veretlen Vajdahunyadi Corvinul otthonában. Ovidiu Burcă csapata ezzel megtartotta ötpontos előnyét az üldözők előtt, valamint felzárkózott az éllovasra.
Leesett a kerékpárról egy idős férfi Bodzafordulón péntek délután, a sérültet a SMURD helikoptere szállította Brassóba a helyi kórházból.
A húsvét manapság sokak számára pusztán kulturális, családi összejövetellé, vakációzássá, hosszú hétvégévé vált, holott a kereszténység legnagyobb ünnepéről van szó, amelynek lényege a szenvedés, a halál és az élet az összefonódása.
Halálosan megfenyegette és megtámadta az aradi székhelyű Maros-ártér Tájvédelmi Körzet parkőreit egy fatolvajokból álló csoport.
További hírek: a Lia Savonea vezette legfelső bíróság beperelte a kormányt, 2 milliárd lejt követelnek, egy falusi vegyesboltban pedig kábítószert lehetett vásárolni pult alól.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!