A Vaduz az első perctől támadóan lépett fel, és hét perc után kisebb meglepetésre előnybe is került. A magyarok gyengén játszottak az első félidőben, egyetlen lehetőségük a Pauljevic felrúgásáért megítélt büntető volt, amit Tallo magabiztosan értékesített.
A második játékrészben hamar előnybe került az Újpest, Beridze szép kapáslövése kötött ki a kapuban. Ez megtörte a hazaiak lendületét, a 3–1-es végeredményt a hajrában Onovo távoli emeléssel állította be.
Az Újpest végül megérdemelten került a következő fordulóba, a főtáblához még két kört kellene sikerrel venni.
A 3. fordulóban a svájci FC Basel és az albán Partizani összecsapásának továbbjutójával játszik.
A Kézdiszentléleki Perkő hosszú évtizedek óta meghatározó alakja a háromszéki labdarúgásnak, az 1954-ben alapított labdarúgóklub Kovászna megyében egyedülálló módon ötven éve megszakítás nélkül tagja a megyei élvonalnak.
Gyakorlatilag már negyedóra után eldőlt a három pont sorsa, az FCSB kétszer is betalált az FK Csíkszereda ellen. A házigazda székelyföldiek nem tudtak válaszolni, és a második mérkőzésüket is elveszítették a labdarúgó Szuperliga új idényében.
Shahed típusú volt az a drón, amelyet pénteken a román légierő egyik F-16-os vadászgépe lőtt le a Buzău megyei Padina térségében – közölte a legfőbb ügyészség.
Menthetetlen, bukott maffiafőnökkel foglalkozni felesleges – reagált Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán Orbán Viktor, a Fidesz elnöke, volt kormányfő Tusnádfürdőn szombaton elmondott beszédére.
A magyar kormánynak kötelessége a határon túli magyarok jogainak képviselete, ami azt is jelenti, hogy ezekből a jogokból nem lehet elvenni – hangsúlyozta Tarr Zoltán Fehéregyházán.
Romániában szinte mindenkinek saját ingatlanja van – ennek történelmi okai vannak. Romániának azonban fokozott digitális sérülékenysége is van – ennek pedig jelenkori okai vannak.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!