Jobban és határozottabban kezdett szerdán este a Young Boys, amely már a negyedik percben kihagyott egy helyzetet, és még tíz perc sem telt el, amikor Dibusznak is védenie kellett. Ennek ellenére mégis a magyar bajnok szerzett vezetést,
miután Boli kihasznált egy védelmi hibát, és labdaszerzés után a hálóba bombázott.
A zöld-fehérek azonban nem örülhettek sokáig, mivel a svájci rivális kissé szerencsés, megpattanó lövéssel a kapott gól utáni első támadásából egyenlített.
Ezt követően kiegyenlítetté vált a játék, de egy vendégakció végén lerántották Botkát,
így a Ferencváros nemcsak tizenegyeshez jutott, hanem emberelőnybe is került.
Ezt a kedvező helyzetet viszont nem sikerült maga javára fordítania Peter Stöger vezetőedző csapatának, mivel Uzuni büntetője a jobb kapufán csattant, és bár a kipattanó Camara lábáról a hálóba vágódott, Laidouni idő előtt mozdult a büntetőterületre, így érvénytelenítették a gólt.
Ez az érzelmi hullámvasút mindkét csapatot megfogta, amiből a hazaiak jöttek ki jobban Sierro bombagóljának köszönhetően.
A magyar csapat a folytatásban sem tudta érvényre juttatni létszámfölényét, noha többet birtokolta a labdát, mégis inkább a Young Boys akarata érvényesült, a fordulás utáni időszakban csak Dibusznak volt egy nagy védése.
A 65. percben már a válogatott kapus sem tudott segíteni Garcia hajszálpontos lövésénél, így emberelőnye ellenére kétgólos hátrányba került az FTC.
A magyarok a meccs utolsó tíz percére újítani tudtak, beszorították a végig szervezetten védekező, az Európa-ligában tavasszal nyolcaddöntős riválist,
amely azonban így sem tudta elkerülni a gólt Boli remekbe szabott lövésének köszönhetően.
A párharc győztese a BL 32 csapatos főtábláján, míg a vesztes az Európa-liga ugyancsak 32 együttest számláló csoportkörében folytathatja a küzdelmet.
A visszavágót jövő kedden rendezik a Groupama Arénában.
Közel nyolcezren énekelték teli torokból az Ismerős Arcok Nélküled című dalát a Sepsi Duna Arénában a FCSB elleni mérkőzés előtt. Diószegi László klubelnök szerint ez a válasz azoknak, akik az utóbbi időben megkérdőjelezték a csapat identitását.
Lüktető volt a ritmus a labdarúgó Szuperliga 4. fordulójának zárómeccsén. A Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK és az FCSB is odatette magát, helyzetek sokaságát dolgozták ki. A háló érintetlen maradt.
Meghalt az a férfi a kórházban, akit néhány nappal korábban egy Argeș megyei településen elütött egy autó, miközben az országút szélén közlekedett kerékpárral. A levegőbe repült, miután hátulról, teljes sebességgel elgázolták.
Kedden 16 órakor a tervek szerint megnyitják a forgalmat az A3-as észak-erdélyi autópálya Magyarzsombor és Vaskapu közötti 12,24 kilométeres szakaszán.
Az európai államok közel kétharmada készül emelni a férfiak nyugdíjkorhatárát, háromnegyedük pedig a nőkét is a 2060-as évek végéig a Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet Pensions at a Glance 2025 című jelentésén alapuló tanulmány szerint.
A medveproblémára egyetlen valódi megoldás létezik, az állomány visszalövése az optimális létszámra. Birtalan István gyergyószentmiklósi vadásszal beszélgettünk, nemcsak a medvékről.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!