Az UEFA honlapjának szerdai beszámolója szerint azért döntött így a szervezet, hogy ne tegyék ki fokozott fertőzésveszélynek a fiatal futballistákat.
Az U19-es sorozatban első alkalommal szerepelt volna két magyar együttes, az ETO FC Győr az albán FK Apolonia, a Ferencváros pedig az orosz Lokomotiv Moszkva otthonában lépett volna pályára márciusban a legjobb 32 közé kerülésért.
Romániát az U19-es Elit Liga győztese, az FC Viitorul képviselte volna, a konstancaiak a ciprusi bajnok Apoel Nicosiával kellett volna találkozzanak.

Újabb külföldi kihívás vár Gabriel Debeljuhra. A Sepsi OSK korábbi horvát támadója a litván bajnok Kauno Žalgiris együtteséhez szerződött, amely jelenleg a Bajnokok Ligája selejtezőjében is érdekelt.
Újabb tapasztalt labdarúgóval erősítette meg keretét a Sepsi OSK. A háromszéki klub a 34 éves Lindsay Rose-t szerződtette, aki korábban többek között az Olympique Lyon és a Legia Warszawa színeiben is futballozott.
Előzetes letartóztatásba került egy 17 éves lány, miután a gyanú szerint egy rendőrt ütött fejbe egy fabottal egy háromszéki intézkedés során. A rendőr 7–9 nap alatt gyógyuló sérüléseket szenvedett.
Donald Trump amerikai elnök egyelőre elhalasztja az Irán elleni újabb katonai csapást, amennyiben rövid időn belül sikerül megállapodást kötni.
Romániában az elmúlt hetekben heves esőzések voltak, az ország mégsem mentesül a Duna alacsony vízállása miatti problémáktól, hiszen már a cernavodai atomerőmű működése is veszélybe került.
Százszázalékos kamatra adott kölcsönt a letartóztatott uzsorás. Akár 40 fok is várható vasárnap a nyugati országrészben.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!