A zöld-fehérek új vezetőedzője, az osztrák Peter Stöger ezúttal debütált tétmérkőzésen a kispadon, tanítványai ugyan sok hibával futballoztak, de végül esélyeshez méltón, fölényes győzelmet arattak.
Stöger négy támadót is bevetett a kezdőben, ennek ellenére a találkozó elején a vendégek futballoztak veszélyesebben és egy lesgólt is szereztek. A zöld-fehérek a 17. percben Haratin kapufájával „érkeztek meg” a meccsbe. Innentől az FTC játszott fölényben,
de kis híján a koszovóiak szereztek vezetést: John egyedül vezette a labdát Dibuszra, de mellé lőtte a ziccert.
A második félidő egy Boli helyzettel indult, de nagyon sok volt a hiba hazai oldalon. A vendégek kezdtek elfáradni, a Ferencváros pedig megszerezte a vezetést, a tavalyi BL-menetelés egyik hőse, Nguen értékesített egy kiváló beadást a 70. percben.
Ezt követően összeomlottak a vendégek és nyolc percen belül újabb két gólt kaptak, amivel el is dőlt az összecsapás.
Az előző kiírásban főtáblás magyar bajnok így magabiztos előnnyel várhatja a jövő keddi visszavágót.
Folyamatos bírságok sújtják az FK Csíkszeredát a székely és magyar szimbólumok lelátókon való használata miatt. Az első figyelmeztetés után már három pénzbüntetés is érkezett, miközben a klub minden döntést megfellebbezett.
A román női kézilabda-válogatott negyeddöntőbe jutási álmai szertefoszlottak ugyan, de még két vb-mérkőzésen szurkolhatunk Kerekes Évának, aki a Szenegál elleni meccs előtt időt szakított arra, hogy a Székely Sportnak értékelje eddigi tapasztalatait.
Nyilvánosságra hozták azt az elképesztő térfigyelő kamerás felvételt, amely rögzítette, ahogyan egy autó Nagyváradon átrepül egy körforgalmon, majd két másik jármű felett is.
Rendőrségi eljárás indult, miután Daniel Cioabă önjelölt „romániai romakirály” fia a beszámolók szerint teherbe ejtette 14 éves „menyasszonyát”, akit a szülők választottak ki számára.
Sokan számolnak be arról, hogy a villanyszámla-ársapka júliusi eltörlése után nagyjából megduplázódott a havi kiadás. Így nem csoda, hogy a háztartások nagy része új szokások kialakításán dolgozik a villanyáram-fogyasztás csökkentése érdekében.
A románok elsöprő többsége szereti a hazáját és büszke Romániára. „Ki az a Sara?” – liszttel és egyéb alapélelmiszerekkel dekorálta ki volt párja autóját egy nő.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!