A Groupama Arénában rendezett mérkőzés első fele kiegyenlített játékot hozott, és habár a vendégek többet birtokolták a labdát, nem voltak veszélyesek Dibusz kapujára, így mindenkire meglepetésként hatott, amikor a 17. percben a világbajnok francia Nabil Fekir révén megszerezték a vezetést.
A Fradi fél óra játék után bátrabban kezdett futballozni, ám így sem tudott gondot okozni Rui Silvának, sőt Dibusznak akadt dolga, Guardado fejesét védte óriási bravúrral.
A szünetre mégis döntetlen állásnál vonultak a csapatok,
hiszen a 43. percben Uzuni támadta le agresszíven Pezzellát, labdát szerzett és kb. húsz méterről szenzációsan tekert a kapu bal oldalába.
A második játékrészben is bátor játékot láthattunk a Fraditól, a Betis nehezen tudta kihozni a labdát a hazai letámadások miatt, jöttek is a cserék. Az új emberek érkeztével ismét kiegyenlítetté vált a játék, majd a spanyolok átvették az irányítást, és az utolsó negyedóra kezdetén egy öngóllal ismét előnybe kerültek: egy szöglet után Wingóról pattant Dibusz kapujába a labda.
A hajrában hajszolta az egyenlítést a Ferencváros, de csak kisebb helyzetekig jutott, a Betis rutinosan kivédekezte a támadásokat, sőt az utolsó percben a csereként beállt Tello révén még egy gólt szerzett, a spanyolok 3–1-re nyertek.
A magyar bajnok, amely a nyitókörben a Bayer Leverkusen otthonában maradt alul 2–1-re, október 19-én a hozzá hasonlóan pont nélkül álló, rosszabb gólkülönbsége miatt sereghajtó Celtic Glasgow otthonában folytatja szereplését az Európa Ligában.
Magyarellenes rigmusoktól volt hangos a Bukaresti Steaua stadionja az FK Csíkszereda elleni kupamérkőzésen.
Új csatornára költöznek a román élvonalbeli kézilabda-bajnokság mérkőzései a 2026–2027-es idénytől. Sajtóértesülések szerint a TVR jó eséllyel pályázik a közvetítési jogokra, miközben a Digi Sport is versenyben van, elsősorban a női bajnokságért.
Átvette nyereményét szerdán a hatos lottó rekordösszegű fődíjának nyertese - közölte a Román Lottótársaság. A nyeremény értéke 52,839 millió lej, azaz több mint 10,07 millió euró.
Hamarosan egyszerűbbé válhat számos kisebb építkezés és átalakítás Romániában.
Kelemen Hunor arra számít, hogy ha az államfő szeptemberben megnevez egy miniszterelnök-jelöltet, az újabb kormányalakítási kísérlet már megszerezheti a parlament támogatását.
… egy turista lezuhant a Fogarasi-havasokban, esélye nem volt a túlélésre … és tessék nézni államelnököt rövidgatyóban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!