Nem volt kérdés, a FCU Craiova magabiztosan győzött

Sebestyén Ervin 2022. augusztus 12., 23:35

Az FC Argeș hazai pályán fogadta a FCU Craiova 1948 együttesét a labdarúgó Szuperliga 5. fordulójában. A mérkőzésen rengeteg helyzetet dolgoztak ki a felek, amelyekkel a vendégek gazdálkodtak jobban, így megérdemelten zsebelték be a három pontot.

Magabiztos játékkal győzött az FCU Craiova 1948 Fotó: Facebook/FCU Craiova 1948

A péntek esti találkozón a vendégek már a harmadik percben megszerezték a vezetést, egy védelmi hibát kihasználva Compagno került ziccerbe, aki nem hibázott és magabiztosan juttatta előnyhöz csapatát (0–1). Az első félidőben több nagy lehetőséget is kidolgozott mindkét együttes, azonban gólra váltani egyet sem sikerült.

A második játékrészben nem sokat változott a játék képe, bátran ment előre mindkét együttes, amiből a FCU Craiova jött ki jobban, a 75. minutumban egy nagyszerű összjáték után Compagno passzolt a kapuba, ezzel megszerezve a saját maga, és csapata második gólját (0–2). A hajrára már nem igazán maradt ereje a csapatoknak, így maradt a kétgólos különbség a csapatok között.

Ezzel a sikerrel a craiovai gárda szezonbeli második győzelmét zsebelte be, a hatodik helyre lépett előre.