Nem tud nyerni a Hermannstadt

Székely Sport 2021. január 28., 19:04

A vezetést megszerezte a nagyszebeni labdarúgócsapat az 1. Liga csütörtök délutáni meccsén. A Chindia egyenlíteni tudott.

Fotó: Facebook/Chindia Targoviste

Medgyesen, a Nagyszebeni Hermannstadt ideiglenes hazai pályáján a labdarúgó 1. Liga 19. játéknapján a Chindia Târgoviște volt az ellenlábas. A két fél a Román Kupa előző körében is megmérkőzött, akkor 1–1-es rendes játékidőt követően a Chindia a hosszabbításban szerzett góllal diadalmaskodott.

A találkozó elején az erdélyiek voltak a kezdeményezőbbek, egy beadásra jó ütemben érkezett a Sepsi OSK volt támadója, Karanovic, közelről fejelte a hálóba. A hátrányban lévő vendégek ezt követően többet támadtak, de a szünetig nem jött össze az egyenlítés.

A második játékrész elején aztán betaláltak. 1–1 után nem sok minden történt a játéktéren, mindkét csapat megelégedett a pontosztozkodással.

A Chindia nyolc összecsapás óta nem talált legyőzőre, míg a Hermannstadt ebben a naptári évben még nem nyert.