A román csapat vezetősége hozzátette, hogy nem csak az 51 éves szakember marad a klub kötelékében, hanem jövőre is Adrian Iordache lesz a segédedzője, valamint Mihai Ștețca kapusedző és Lucian Păun fizikai edző segítik a munkáját.
A rutinos edzőt 2021. május 7-én ültették a kispadra, akkor még a kiesés elől menekült a gárda, idén viszont bejutottak a Román Kupa fináléjába, valamint az élvonal felsőházában a negyedik helyen végeztek. Ennél előkelőbb pozíciót még soha nem ért el az együttes.
Az FC Voluntari csapatát 51 tétmérkőzésen vezette eddig, ezalatt 24 győzelem, 12 döntetlen és 15 vereség a mérlege.
A következő idényre való felkészülést június 13-án kezdik, június 27. és július 8. között edzőtáborba mennek Lengyelországba, ahol a tervek szerint három barátságos meccset játszanak.
A Gyergyói Hoki Klub lezárta a Csíkszeredai Sportklub elleni Erste Liga-negyeddöntőt. Hétfőn este a Vákár Lajos Műjégpályán a címvédő 4:0-s összesítéssel jutott az elődöntőbe, míg a kék-fehérek pontot tettek az idényre.
Megjelent a labdarúgó Szuperliga és a 2. Liga rájátszásának eheti programja. A román válogatott vébéselejtezője miatti szünet előtt az FK Csíkszereda szombaton, a Sepsi OSK hétfő helyett vasárnap játszik majd.
Két ember életét vesztette egy közúti balesetben a Kovászna megyével szomszédos Buzău megyében, miután egy személyautó és egy haszongépjármű összeütközött.
Tragikus hirtelenséggel elhunyt Schwartz Róbert, az Erdélyi Magyar Nemzeti Tanács (EMNT) országos alelnöke – közölte kedden Facebook-oldalán a szervezet.
Politikai és jogi lépéseket helyezett kilátásba Teherán Romániával szemben annak nyomán, hogy Bukarest logisztikai támogatást hagyott jóvá az Egyesült Államoknak az Irán ellen folytatott katonai fellépés keretében.
George Simion egyszerű futballhuligánból mindössze néhány év alatt lett az ország legnépszerűbb politikusa. De hogyan?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!