Liviu Ciobotariu marad az FC Voluntari edzője

Sebestyén Ervin 2022. június 10., 14:23 utolsó módosítás: 2022. június 10., 20:05

Az 1. Liga elmúlt idényének negyedik helyezettje bejelentette, hogy sikerült megegyezni a vezetőedzővel, így a 2022–23-as szezonban is Liviu Ciobotariu fogja irányítani az FC Voluntari együttesét.

Liviu Ciobotariu marad az FC Voluntari edzője Fotó: Facebook/FC Voluntari

A román csapat vezetősége hozzátette, hogy nem csak az 51 éves szakember marad a klub kötelékében, hanem jövőre is Adrian Iordache lesz a segédedzője, valamint Mihai Ștețca kapusedző és Lucian Păun fizikai edző segítik a munkáját.

A rutinos edzőt 2021. május 7-én ültették a kispadra, akkor még a kiesés elől menekült a gárda, idén viszont bejutottak a Román Kupa fináléjába, valamint az élvonal felsőházában a negyedik helyen végeztek. Ennél előkelőbb pozíciót még soha nem ért el az együttes.

Az FC Voluntari csapatát 51 tétmérkőzésen vezette eddig, ezalatt 24 győzelem, 12 döntetlen és 15 vereség a mérlege.

A következő idényre való felkészülést június 13-án kezdik, június 27. és július 8. között edzőtáborba mennek Lengyelországba, ahol a tervek szerint három barátságos meccset játszanak.