Nem botlott a KSE, hazai pályán hozta a kötelezőt

Daczó Hodor Barna 2024. október 12., 18:05

A labdarúgó 3. Liga 2. csoportjának hetedik fordulójában, szombaton a Kézdivásárhelyi SE hazai pályán kétgólos győzelmet aratott a sereghajtó AFC 1919 Dacia Unirea Brăila felett.

A KSE szombaton beigazolta a papírformát. Fotó: Borbély Fanni

A meccs elejét a KSE uralta, támadásai a 23. percben értek góllá, ekkor Nechita szabadrúgásból szerezte meg a vezetést (1–0). Ám a házigazdák igazából nem is örülhettek a gólnak, hiszen mindössze egy perccel később a játékvezető kezezésért büntetőt ítélt a vendégek javára, amelyet Eloh értékesített. A házigazdák további helyzetei rendre kimaradtak, így a felek 1–1-es állásnál vonultak pihenőre.

Félidő után a kézdivásárhelyi kék-fehérek esélyt sem adtak ellenfelüknek, és a mérkőzés végéig még kétszer bevették Ochiana kapuját: előbb Nechita fejelt be egy szögletből beívelt labdát (2–1), majd egy remek összjáték végén Cranțea beállította a 3–1-es végeredményt.

A következő fordulóban a KSE ismét hazai pályán játszik a CSM Râmnicu Sărat ellen.