Nehezen lendült bele a Szépvíz, aztán hetet lőtt a Csíkkozmásnak

Dobos László 2022. május 03., 13:27 utolsó módosítás: 2022. május 03., 13:53

Magas volt a gólátlag a Csík körzeti labdarúgó-bajnokság hétvégi mérkőzésein. A negyedik játéknapon lejátszott négy találkozón összesen harminc találatot jegyeztünk.

Potyogtak a gólok a szépvízi játéktéren Fotó: Pinti Attila

A leggóldúsabb összecsapást Szépvízen rendezték, ahol 25 perc után a vendég kozmásiak 3–1-re vezettek, szünetig azonban a hazai gárda fordítani tudott, és végül 7–3-ra nyerte meg a mérkőzést.

Labdarúgó 5. Liga, Csík körzeti, A csoport, 4. forduló:

Csíkszentsimoni FC–Csíkszentmihályi Törekvés 8–0 (3–0),
gólszerzők Tompos Szilárd (6., 61.), Olteán János (22., 68.), Czikó Szabolcs (23.), Czikó Zsombor (71., 74.), Veres Árpád (82.);

Csíkszentdomokosi SE–Csíkszentkirályi Borsáros 1–6 (1–2),
gólszerzők Karda Tamás (37.), illetve Mihai Cobzaru (16.), Hozó Norbert (38.), André Balázs (59. és 67.), Tánczos Alpár (78.) és Gergely Alpár (81.);

Gyimesbükki SE–Csíkszentimrei Töviske 3–0 (meg nem jelenés).

A 3. fordulóból elhalasztott Szentsimon–Szentdomokos mérkőzés pótlásának időpontjáról még nem döntöttek.

0

A következő fordulóban (május 7.): Szentkirály–Szentsimon, Szentimre–Szentdomokos és Szentmihály–Gyimesbükk.

B csoport, 4. forduló:

Szépvízi MŰ–Csíkkozmási Komisz 7–3 (4–3),
gólszerzők Bálint Balázs (20., 29., 55.), Alexandru Porea (30., 38., 64.), Ferencz Attila (62.), illetve Márton József (7., 21.), Petres Szabolcs (25.);

Csíkszentgyörgyi Fiság–Tusnádfürdői SE 5–0 (4–0),
gólszerzők Bándi Szilárd (8., 73., 62.), Bálint Péter (32.), Rácz Attila (45.).

A Kászonaltízi dr. Lukács Mihály SE csapata szabadnapos volt.