Június 1-jén és 2-án rendezik a tornát, amelyen a házigazda Kolozsvári U mellett a Temesvári Poli, a Bukaresti Rapid és az FK Csíkszereda érdekelt.
A sorsolás szerint, június 1-én reggel 9 órától az első elődöntőben Kolozsvári U–FK Csíkszereda párharc lesz, majd 12.30-tól a Temesvári Poli és a Bukaresti Rapid küzd a döntőbe jutásért. A helyosztókat másnap, vasárnap, június 2-án rendezik, szintén 9 órától és 12.30-tól.
Az U15-ös női korosztályban a mérkőzések 2x35 percesek. Az FK Csíkszereda egymást követően a harmadik alkalommal jutott be a legjobb négy közé, de még egyszer sem sikerült érmet szereznie.
Közel ötvenéves, Super-8-as felvételt osztott meg közösségi oldalán Székedi Ferenc. Az 1980-as szófiai túrán készült képsorok igazi időutazást kínálnak a csíkszeredai jégkorong aranykorába.
Sorsdöntő megmérettetés várt vasárnap délután az FK Csíkszeredára a labdarúgó Szuperliga alapszakaszának 29. fordulójában: ha legyőzi közvetlen riválisát, a Petrolult, elmozdulhatott volna az osztályozót jelentő helyekről.
Facebook bejegyzésben hagyott búcsúüzenetet, nem sokkal később holtan találtak rá egy csíkszeredai nőre hétfő este.
Adrian Cozma Szatmár megyei nemzeti liberális párti (PNL) képviselő, a román képviselőház alelnöke és családja Dubajban rekedt, miután az Egyesült Államok és Izrael által Irán ellen indított támadás nyomán törölték a légi járatukat.
Nyíltan felsorakozott a Demokratikus Koalíció (DK) mögé Lakatos Péter, az RMDSZ Bihar megyei szervezetének egykori elnöke, aki egyetért Dobrev Klára ellenzéki alakulatával, hogy a határon túli magyaroknak nem kellene szavazniuk az anyaországi választáson.
A rocker élete a „hogy lehet ilyen hangerőn hallgatni ezt a csörömpölést, fiam”-tól a „megyünk hát, hétkor találkozunk a helyszínen”-ig.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!