Az U14-es labdarúgó Elit Ligában a 2010-ben és később született játékosok vehettek részt, a vetélkedő alapszakasza öt 12 csapatos csoportban zajlott, a mérkőzések pedig 2x35 percesek voltak.
Az FK Csíkszereda és a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK az 1. csoportban szerepelt, ahol a csíkiak a harmadik, a háromszékiek pedig az ötödik helyen végeztek. A Marosszentgyörgyi Kinder SK az 5. csoportba kapott besorolást, ahol a negyedik pozícióban zárt.
1.csoport: 1. Jászvásári Poli 52 pont (79–21), 2. Bákói FC 52 (78–31), 3. FK Csíkszereda 52 (66–25), 4. LPS Suceava 47, 5. Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK 44, 6. Juniorul Suceava 31.
5. csoport: 1. Kolozsvári U 64 pont, 2. Kolozsvári Viitorul 52, 3. Kolozsvári CFR 46, 4. Marosszentgyörgyi Kinder SK 43, 5. Besztercei Gloria 31, 6. Kolozsvári Sporting 31.
A folytatásról, a továbbjutásról még nem adott ki közleményt a szervező Román Labdarúgó-szövetség (FRF).
Telt ház, fúvószenekar és kiváló hangulat fogadta a bajnoki döntőnek beillő rangadót vasárnap kora este Csíkszentsimonban. A hazaiak 4–0-ra legyőzték az Agyagfalvi Lendületet, és megnyerték a labdarúgó 4. Liga Hargita megyei csoportjának bajnoki címét.
A feleknek nem sikerült megállapodniuk, az FK Csíkszereda nem bólintott rá az FCSB által tett ajánlatért Anderson Cearáért. Úgy tűnik, a fővárosiak visszalépnek az üzlettől.
Bár eredetileg csikót próbált elejteni egy agresszív székelyvarsági medve, később rátámadt és megkergette a vasárnap esti riasztásra kiérkező hatóságokat. Kénytelenek voltak ártalmatlanítani a nagyvadat.
Egy kemping közelében történt az a medvetámadás, amelynek nyomán életét vesztette egy férfi szombaton Szeben megyében. A település polgármestere és egy liberális parlamenti képviselő a medvepopuláció szabályozását sürgeti a tragédia nyomán.
Éles vita dúlt a magyar Országgyűlésben a képviselők állampolgárságának nyilvánosságra hozatalát célzó mihazánkos kezdeményezésről. Gurzó Mária, a Tisza Párt képviselője tisztázta: soha nem rendelkezett román állampolgársággal.
… a galaci család, amelynek otthonát elvitte a ruszki drón, kap egy új lakást a Ferrari-örökös nejétől… és a mindig mosolygós Victor Ponta végleg szakított a PSD-vel és hazafiasabb vizekre evez.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!