A 3. Ligában az utolsó játéknap mindegyik mérkőzését egy időpontban, pénteken délután 3 órától rendezik. Az SZFC a hetedik helyről várja a ploiești-i kiszállást, és ahhoz, hogy megtartsa pozícióját a táblázaton, mindenképpen győznie kell az Astra II. otthonában. Döntetlen vagy vereség esetén könnyen hátracsúszhat a táblázaton, hiszen a túlélésért játszó Barcarozsnyó és a Kézdivásárhelyi SE is megelőzheti. Az Olimpic Cetate a CSO Plopeni-t fogadja, míg a KSE a CS Blejoi-hoz látogat, mindkét együttesnek 21 pontja van, az SZFC-nek pedig 22.
– mondta Florin Stângă, az SZFC edzője.
Mint megtudtuk, a sérültek felépültek, így egyedül Marucza Csanád nem játszhat, aki sárga lapos eltiltását tölti.
A 9-es csoportban érdekelt Maros megyei csapatok közül a biztosan harmadik helyezett Szászrégeni Avântul az éllovas Dési Unirea vendége lesz, míg a negyedik Nyárádtő a Tordai Arieșult fogadja.
Labdarúgó 3. Liga, 5. csoport, 18. forduló: Astra II.–Székelyudvarhelyi FC, Barcarozsnyói Olimpic Cetate–CSO Plopeni, Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II.–Brassói SR Municipal, Brassói Corona–Brassói Kids Tâmpa, CS Blejoi–Kézdivásárhelyi SE.
Új vezetőedzővel, hat nyári igazolással és a tavaly megszerzett élvonalbeli tapasztalattal vág neki a román labdarúgó Szuperligának a csíki együttes, amely hétfőn este Aradon, az újonc Corvinul ideiglenes otthonában kezdi meg a pontvadászatot.
Nem született döntés Cosmin Matei régóta húzódó doppingügyében: a Nemzetközi Sportdöntőbíróság elhalasztotta az ítélethirdetést, így a Sepsi OSK csapatkapitánya egyelőre továbbra is pályára léphet a Szuperligában.
Néhány nappal ezelőtt írtunk arról az összefogásról, amely a gyergyószentmiklósi Szabó Rékáért indult. Szomorú hírt közölt Péter Melinda, Réka édesanyja: a fiatal lány elhunyt. A család kéri, hogy az értük indított gyűjtés már ne folytatódjon.
Illegális csokoládéműhelyt és saját használatú lakást alakított ki a közlekedési minisztérium egyik épületében Dudás Annamária, a Vasúti Képesítési és Képzési Országos Központ (CENAFER) igazgatója.
A magyarság ügye kiemelt jelentőségű a magyar kormány számára annak ellenére, hogy nincs a nemzetpolitikának külön államtitkára.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!