Mesterötöst szerzett a BVSC támadója, így győztek a barótiak

Sebestyén Ervin 2022. április 25., 11:51 utolsó módosítás: 2022. április 25., 11:53

A Baróti VSC–Rétyi A.T.S.C párharc volt az egyetlen, amit lejátszottak múlt hétvégén a Kovászna megyei labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójában. A hazaiak támadója, Lázár Attila egymaga szerzett öt gólt, ezzel bebiztosítva csapata győzelmét.

A bányavárosiak összes gólját Lázár Attila szerezte Fotó: Tókos Csaba

Az erdővidéki együttes a harmadik győzelmét aratta, így három játéknap után továbbra is százszázalékos mérleggel rendelkezik.

A rétyiek elleni mérkőzésen a végjáték igazán eseménydúsra sikeredett, hiszen a 65. percben még 1–1-re álltak a felek, míg a végén 5–3-as hazai siker született.

A bányavárosiak összes gólját Lázár Attila szerezte, aki mindhárom eddigi bajnokin eredményes volt, és összesen pedig 9 találatnál jár.