Vasárnap este találkozott egymással Argentína és Észtország válogatottja egy barátságos mérkőzésen, aminek 5–0 lett a végeredménye.
Az összes gól Lionel Messi nevéhez fűződik, aki 162 válogatott mérkőzésen 86 találatig jutott és így már a negyedik legeredményesebb labdarúgó.
Hamarosan maga mögé utasíthatja a dobogós Mokhtar Dahari-t is, aki hárommal előzi meg az argentin világklasszist.
Az abszolút rekorder Cristiano Ronaldo, aki 188 alkalommal képviselte Portugáliát, ezalatt 117-szer volt eredményes. Az ötszörös aranylabdás is remekelt vasárnap este, Svájc ellen duplázni tudott, csapata 4–0-ra győzött a Nemzetek Ligájában.
Súlyos következményekkel járt Radu Petrescu számára a Petrolul Ploiești–FC Argeș mérkőzésen elkövetett hibája. A román sajtó információi szerint a játékvezetőt 12 fordulóra tiltották el, így számára véget érhetett az idei Szuperliga-szezon.
A korábbi információk alapján még úgy tűnt, hogy a Sepsi OSK Ilfov megyei kiszállását élőben közvetítik a televízióban, végül azonban mégsem tűzték műsorra. A háromszéki klub ugyanakkor megoldást kínál a szurkolóknak, hogy megnézhessék a meccset.
Kasszásnőt ért bántalmazásról számoltak be lapunknak, amely az egyik sepsiszentgyörgyi nagyáruház önkiszolgáló részlegénél történt. A rendőrségnél megerősítették, hogy vizsgálatot indítottak az ügyben.
Tavaly tavasszal, bő fél évvel a halála előtt életútinterjút adott a Krónikának Aulich Sándor, a Kovászna megyei Securitate 1973 és 1984 közötti parancsnoka. Az volt a kérése: ne jelenjen meg életében az interjú. Az ezredes december közepén hunyt el.
Aulich Sándor 1973 és 1984 között volt a Kovászna megyei Securitate parancsnoka. Tisztségéből a sepsiszentgyörgyi Mihai Viteazul-szobor melletti robbantás után mentették fel.
… két szatmári község bemutat a totojázó kormánynak és belevág az adminisztratív reformba… és a román belügy meg a hadsereg olyan vicces a szerelmesek napján, hogy az ember elbőgi magát.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!