A magyar együttes a negyedik kalapból várta a sorsolást, a Ferencvárost legutolsóként húzták ki az urnából. Ellenfelei az olasz bajnok, Cristiano Ronaldót soraiban tudó Juventus, a spanyol ezüstérmes, Lionel Messivel felálló Barcelona és az ukrán második, Mircea Lucescu vezette Dinamo Kijev lesznek a G jelű csoportban.
A BL csoportkörének nyitófordulóját október 20-21-én rendezik. A további játéknapok: 2. forduló október 27-28., 3. forduló november 3-4., 4. forduló november 24-25., 5. forduló december 1-2., 6. forduló december 8-9.
Irányváltás, szintlépés és szerkezeti átalakulás következik a Gyergyói Hoki Klubnál. A vezetőség szerint elérkezett az idő, hogy az elmúlt évek utánpótlás-nevelő munkája a felnőttcsapatban is meghatározó legyen.
Első hazai mérkőzését játssza a hétvégén az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK a Szuperliga 2026–2027-es idényében. A második fordulóban a csíkiak az FCSB-t, a sepsiszentgyörgyiek a Kolozsvári U-t fogadják, a vasárnapi találkozók egy órával korábban kezdődnek.
Megharapott egy veszélyesnek minősített kutya egy 26 éves férfit hétfőn Csíkszeredában, a Tudor Vladimirescu utcában. A sérültet kórházba szállították, az ügyben pedig büntetőeljárás indult.
Ne legyenek gyávák meghívni Magyarország miniszterelnökét Tusványosra – kérte Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben, a frakciók képviselőinek válaszolva.
Románia legfőbb sikere a lakossági életszínvonal drasztikus emelkedése és a fogyasztásbővülés az európai uniós csatlakozás óta eltelt csaknem két évtizedben, azonban az ország továbbra is a régió leggyengébb láncszeme sok mutató terén.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!