A Temesvári Poli az A csoportban nem tudott igazán remekelni, hat mérkőzésből csupán kettőt nyertek meg, illetve egy döntetlent harcoltak ki, három vereség mellett. Az ötödik, osztályozót érő helyet nem volt bravúr elérniük, hiszen borítékolható volt, hogy a Dunărea Călărași és a Dacia Unirea Brăila búcsúzik a másodosztálytól.
A B csoportban a Brassói FC ugyan nem teljesített rosszul, mégsem sikerült elkerülnie az osztályozót, a hat találkozóból négyet nyertek meg és kettőt veszítettek el. Az Astra Giurgiu kiesése biztosra vehető volt, azonban a Konstancai Unirea harcban lehetett volna az ötödik helyért, végül 8 ponttal lemaradtak és így ők is kiesők.
Súlyos következményekkel járt Radu Petrescu számára a Petrolul Ploiești–FC Argeș mérkőzésen elkövetett hibája. A román sajtó információi szerint a játékvezetőt 12 fordulóra tiltották el, így számára véget érhetett az idei Szuperliga-szezon.
A korábbi információk alapján még úgy tűnt, hogy a Sepsi OSK Ilfov megyei kiszállását élőben közvetítik a televízióban, végül azonban mégsem tűzték műsorra. A háromszéki klub ugyanakkor megoldást kínál a szurkolóknak, hogy megnézhessék a meccset.
Kasszásnőt ért bántalmazásról számoltak be lapunknak, amely az egyik sepsiszentgyörgyi nagyáruház önkiszolgáló részlegénél történt. A rendőrségnél megerősítették, hogy vizsgálatot indítottak az ügyben.
Aulich Sándor 1973 és 1984 között volt a Kovászna megyei Securitate parancsnoka. Tisztségéből a sepsiszentgyörgyi Mihai Viteazul-szobor melletti robbantás után mentették fel.
Aulich Sándor 1973 és 1984 között volt a Kovászna megyei Securitate parancsnoka. Tisztségéből a sepsiszentgyörgyi Mihai Viteazul szobor melletti robbantás után mentették fel.
Hiába mérséklődött az infláció, tovább emelkednek az árak. Online kihívás miatt gyújtott fel egy autót egy 15 éves brassói tinédzser.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!