Megvan a negyedik forduló programja, ismét a Sepsi húzta a rövidebbet

Horváth Bálint Ottó 2022. július 26., 16:06 utolsó módosítás: 2022. július 26., 16:10

A Hivatásos Labdarúgóliga (LPF) közzétette a Szuperliga negyedik fordulójának napokra és órákra lebontott programját. A Sepsi OSK néhány órával később, de ismét kora délutáni időpontban kénytelen lejátszani a hazai mérkőzését.

Értetlenkedhetnek a Sepsi OSK játékosai, de nem tehetnek mást, alkalmazkodniuk kell Fotó: Pinti Attila

A sepsiszentgyörgyi együttes augusztus 7-én, újra a vasárnapi játéknapon lép pályára,

az Aradi UTA elleni mérkőzését 16 órára időzítették a Sepsi OSK Arénában. Az időpontnak azért van jelentősége, mert a csapatoknak várhatóan ismét nagy hőségben kell játszaniuk.

A háromszékiek legutóbbi hazai találkozója a második fordulóban múlt vasárnap 12 órától kezdődött az FC Argeș ellen, és már akkor is több, mint 30 fokos volt a hőmérséklet.

Az UTA elleni mérkőzésig a Sepsi OSK a bajnokság harmadik fordulójában július 31-én, szintén vasárnap játszik, 18 óra 30 perctől az újonc Petrolul Ploiești vendége lesz. Mindaddig azonban nehéz erőpróba vár Cristiano Bergodi vezetőedző gárdájára, az Európa Konferencia Liga második selejtezőkörének visszavágóján csütörtökön 20 órától az Olimpija Ljubljana otthonában kell kiharcolnia a továbbjutást.