Megszerezte első gólját a KSE, de ez nem volt elég a szentgyörgyiek ellen

Csulak Noémi 2022. szeptember 17., 17:46 utolsó módosítás: 2022. szeptember 17., 17:49

A Kézdivásárhelyi SE szombaton délelőtt a Sepsi OSK II. csapatát látta vendégül a labdarúgó 3. Liga 5-ös csoportjának 4. fordulójában. A háromszéki párharcból a vendégek kerültek ki győztesként, 3–1-re múlták felül a házigazdát.

A sepsiszentgyörgyi csapat elvitte a pontokat. Korábbi felvétel Fotó: Erdély Bálint Előd

A mérkőzés elején a sepsiszentgyörgyi csapat kétgólos előnyt alakított ki, Nistor és Gyulai találtak be. Az első félidő közepétől a felsőháromszékiek kezdték felvenni a ritmust, aminek meg is lett az eredménye, Sánta a 29. percben szépített. A szünet előtt Gajdónak adódtak lehetőségei, de elmaradt az egyenlítés.

A második játékrészben mindkét együttes kiegyensúlyozottan játszott, de csak a Sepsi OSK-nak volt meg a helyzete a gólszerzésre, egy könnyen megítélt tizenegyesből beállították a végeredményt.

„Úgy érzem, hogy nincs ambíció, nincs motiváció a csapatban. Maradunk a három hazai vereséggel, ami rekord az én mandátumom alatt. Mint edző, vállalom a csapat rosszabb teljesítményét, de úgy vélem, hogy valami nagyon nem működik” – nyilatkozta a mérkőzés után Gazda József, a KSE edző-játékosa.

A Kézdivásárhelyi SE továbbra is sereghajtó a csoportban, míg a Sepsi OSK II. első győzelmével felzárkózott a ranglistán.

A felsőháromszéki csapat a következő mérkőzésén a Blejoi vendégeként játszik jövő szombaton 17 órától, a szentgyörgyiek szintén ebben az időpontban a Plopeni csapatát fogadják.