Megnyerte a rangadót, visszavette az első helyet a Radnóti SK

Horváth Bálint Ottó 2022. november 14., 10:32 utolsó módosítás: 2022. november 14., 10:34

A házigazda Radnóti SK 2–1-re megnyerte a Marosvásárhelyi ASA elleni rangadót a Maros megyei labdarúgó 4. Liga elitcsoportjának 11. fordulójában, és visszavette az első helyet a ranglistán.

Alig egy fordulóig volt az élen az ASA Fotó: Haáz Vince

A bajnokság megnyeréséért küzdő két együttes között két pont volt a különbség a szombati összecsapás előtt az ASA javára, amely egy héttel korábban kihasználta a radnótiak botlását, és az élre állt.

A hazai pályán játszó radnóti csapat az első félidő közepén szerzett vezetést, majd kevéssel a szünet után megduplázta az előnyét. Néhány perccel később a vásárhelyiek büntetőt hibáztak, és a végjátékban szépítettek ugyan, de egyenlíteni már nem sikerült.

Győzelmével a Radnóti SK visszavette az első helyet a ranglistán, egy ponttal előzi meg az ASA-t. A szezon odavágóiból még két forduló maradt hátra, ezeket a következő két hétvégén rendezik meg.