Megdolgoztatták az éllovast a nyárádtőiek

Székely Sport 2022. március 19., 18:22 utolsó módosítás: 2022. március 19., 18:33

Komoly ellenállást tanúsított a Nyárádtői Unirea a labdarúgó 3. Liga 9-es csoportjában éllovas Vajdahunyadi SK elleni kiszállásán, ahol mégis vereséget szenvedett.

Hiába az igyekezet, ezért nem osztottak pontot. Korábbi felvétel Fotó: Haáz Vince

Az alapszakasz 17. fordulójában lejátszott szombat délutáni mérkőzés előtt 14 pont választotta el egymástól a két együttest.

A Maros megyeiek a legrosszabbkor, a szünet előtt kerültek hátrányba, amikor a házigazdák szöglet után találtak be. Dan Stupar vezetőedző csapata a folytatásban mezőnyfölényben játszott, de nem volt igazán veszélyes a kapura, és nem sikerült megszereznie az egyenlítő találatot.

Ezzel a vereséggel eldőlt, hogy a Nyárádtői Unirea a harmadik helyről kezdi a rájátszást, az alapszakasz utolsó fordulója előtt továbbra is öt pont a hátránya a második Kudzsiri Metalurgistul mögött.

Ugyancsak a szombati játéknapon a Szászrégeni Avântul kiesési rangadót játszott a vele azonos pontszámmal rendelkező Kolozsvári Sănătatea vendégeként, ahol kétgólos hátrányból felállva 3–3-as döntetlent ért el.