
Az FK a 2. Liga jövő heti rajtja előtt az utolsó finomításokat végzi, míg a székelyudvarhelyiek múlt hétfőn kezdték el a felkészülést, első barátságos mérkőzésük a csíkszeredai volt – ennek ellenére rendesen feladták a leckét házigazdájuknak.
Az udvarhelyiek a frissen kinevezett Gabriel Rădulescu vezetőedző irányításával húsz perc játék után meglepetésre két góllal vezettek: előbb Simó használta ki Vereguț hibáját és gurított a kapuba, majd egy szögletet követően Savin bólintott a kapuba. A hazaiak a szünet előtt szépítettek, Bărăbaș lőtte ki a tizenhatos vonaláról a bal alsót.
Térfélcserét követően ismét az udvarhelyiek percei következtek, Savu indította Kovácsot, aki a tizenhatosban a bal felsőbe bombázott.

Az SZFC sokáig nem örülhetett a kétgólos előnynek, a hazaiak négy perc alatt egyenlítettek: előbb büntetőből Jebari faragott a hátrányból, majd Csiszér lőtt a hosszú sarokba.
Az utolsó félórában mindkét csapat visszavett az intenzitásból, így komolyabb helyzet már nem alakult ki, a mérkőzés 3–3-as döntetlennel ért véget.
Az FK a nyári felkészülését szombaton zárja, 11 órakor a Csíkszereda edzőtáborozó Szatmárnémeti VSK 3. ligás csapata lesz az ellenfél. A piros-feketék jövő szombaton a 2. Liga nyitófordulójában Désen lépnek majd pályára.
Zord időjárás közepette lépett pályára a Sepsi OSK szombaton a Bukaresti Dinamo SK vendégeként a labdarúgó 2. Liga 18. fordulójában. A hóvihar sem állította meg a háromszékieket, a mindent eldöntő gólt pedig az utolsó pillanatban szerezték meg.
A pálya egészét hó borítja, a látási viszonyok sem a legjobbak a szombat déli összecsapáson a labdarúgó 2. Ligában.
Nem állt meg rendőrök jelzésére, előbb autóval, majd gyalogosan próbált menekülni egy fiatal Csíkszeredában vasárnapra virradóra. Mint kiderült, ittasan, felfüggesztett jogosítvánnyal vezetett egy lejárt forgalmi engedélyű autót.
Aulich Sándor 1973 és 1984 között volt a Kovászna megyei Securitate parancsnoka. Tisztségéből a sepsiszentgyörgyi Mihai Viteazul szobor melletti robbantás után mentették fel.
Aulich Sándor 1973 és 1984 között volt a Kovászna megyei Securitate parancsnoka. Tisztségéből a sepsiszentgyörgyi Mihai Viteazul-szobor melletti robbantás után mentették fel. Háromrészes interjú Aulich Lajos aradi vértanú testvérének ükunokájával.
Hiába mérséklődött az infláció, tovább emelkednek az árak. Online kihívás miatt gyújtott fel egy autót egy 15 éves brassói tinédzser.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!