Leo Grozavu 2019 novemberében érkezett a Sepsi OSK kispadjára, akkor László Csabát váltotta. Az 54 éves edző szerződése idén nyáron járt volna le a háromszéki klubbal, így a román sportsajtó hírbe hozta a Kolozsvári CFR és az FCSB gárdájával is.
Erre ma pont került, a piros-fehérek hivatalos közösségi oldalukon jelentették be, hogy újabb egy évre szóló, 2022. június 30-ig érvényes megállapodást írt alá a vezetőedzővel.
A Sepsi OSK remek idényt fut, a negyedik helyen zárta az 1. Ligát, vasárnap a fennállása legfontosabb meccsét játssza, a Konstancai Viitorul elleni osztályozó győztese a Konferencia Ligában indulhat el.
Nem léphet pályára a saját stadionjában az FK Csíkszereda a labdarúgó Szuperliga következő idényében. A Hivatásos Labdarúgóliga (LPF) tájékoztatta a klubot, hogy a korlátozott befogadóképessége miatt az arénát nem fogják hitelesíteni.
Megtartotta az odavágón szerzett egygólos előnyét a Kovásznai Kárpátok, történelmi sikert ért el a Csíkszentsimoni KSK ellenében: 3–2-es összesítéssel feljutott a labdarúgó harmadosztályba.
Kerékpározó gyermekeket ütött el egy ittasan vezető férfi szombat este a Temes megyei Kétfél településen. Egy 10 éves kislány meghalt, az ugyanazon a biciklin ülő 11 éves társa megsebesült.
A jubileumi, 35. Tusványoson idén is a magyar és a határon túli közélet számos ismert szereplője vesz részt. A közéleti programok középpontjában a béke és a gazdasági kihívások állnak, a Tisza-frakció meghívott képviselői távol maradnak a rendezvénytől.
Kevesebb mint két év alatt megduplázódott a már nyugdíjba vonultaknak vagy az elhunyt tagok örököseinek kifizetett átlagos összeg, amely a romániai nyugdíjrendszer második, magánkezelésben lévő pillérén keresztül érkezik a kedvezményezettekhez.
És mi lenne, ha ki-ki kénye-kedve szerint oszlathatna fel neki nem tetsző pártokat?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!