Szerhij Rebrov vezetőedző szerint a Ferencváros számára egy ajándék, hogy kedden a Juventus ellen játszhat a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörében.
„Nekünk ez egy ajándék, de a legjobbunkat kell nyújtanunk.
Benne van a mérkőzésben, hogy hibázunk, az is, hogy kikapunk, de megígérhetem, hogy a maximumot fogjuk nyújtani” – fogalmazott a hétfői sajtótájékoztatón az ukrán szakember, aki elárulta, Botka Endre és Sigér Dávid is a csapattal tartott Torinóba.
Előbbi hétvégén a Budapest Honvéd ellen 1–0-ra megnyert bajnokin nem lépett pályára, mivel koronavírusos személlyel érintkezett, így házi karanténban volt, míg utóbbinak gyermeke született.
nem szabad egyetlen játékosra összpontosítani, Budapesten is mások szerezték az olasz bajnok góljait” – mondta Rebrov, aki a rivális sérüléshullámát illetően megjegyezte, minden csapatnak vannak problémái, ő is nélkülözött már sérült játékosokat, illetve a válogatott szünetben tíz futballistája is a nemzeti csapatban szerepelt.
A Juventust irányító Andrea Pirlo tökéletes hozzáállást vár a játékosaitól.
„Nagyon zavarna, ha a futballisták könnyedebben vennék ezt a meccset. Fontos a megfelelő hozzáállás, nem szabad a budapesti 4–1-es eredményből kiindulni. Nyerni kell, hogy mielőbb lezárjuk a továbbjutás kérdését” – fogalmazott a játékosként világbajnok olasz szakember.
de nekünk a saját játékunkra kell koncentrálni" – nyilatkozta a magyar bajnokkal kapcsolatban a torinóiak trénere, aki szerint az FTC jó formában van, ezért sem szabad a három héttel ezelőtti összecsapásból kiindulni, ráadásul úgy vélte, a magyar csapat ezúttal kevesebbet fog hibázni.
Saját együtteséről elárulta, mindössze négy védője maradt, így ott nincs választási lehetősége,
miután Leonardo Bonucci és Giorgio Chiellini után Merih Demiral is kidőlt sérülés miatt. Paulo Dybalával kapcsolatban megemlítette, hogy antibiotikumot szedett, de már egyre jobb fizikai állapotban van, így akár kezdő is lehet a keddi összecsapáson.
A kedden 22 órakor kezdődő zárt kapus összecsapáson a német Daniel Siebert fújja majd a sípot.
UEFA Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló
G-csoport
22.00 Juventus FC–Ferencvárosi TC (Digi Sport 4, Telekom Sport 2, Look Sport)
Lehetséges kezdőcsapatok az uefa.com szerint:
Juventus: Szczesny – Cuadrado, Danilo, De Ligt, Alex Sandro – Bernardeschi, McKennie, Arthur, Kulusevszki – Dybala, Ronaldo
FTC: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Kovacevic, Heister – Sigér, Haratyin, Somália – Uzuni, Boli, Nguen.
A csoport másik meccsén:
22.00 Dinamo Kijev–FC Barcelona (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
Az állás: 1. Barcelona 9 pont (9:2), 2. Juventus 6 (6:2), 3. Dinamo Kijev 1 (3:6), 4. Ferencváros 1 (4:11).
Pocsék első félidőt követően kétgólos hátrányba került a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában. A szünet után összekapta magát a háromszéki csapat, de a ráadásban jött a hidegzuhany a labdarúgó 2. Liga rájátszásának összecsapásán.
Nehéz időszakon van túl az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK – legalábbis, ha a román sportmédiában megjelent cikkeket nézzük. Több portál is foglalkozott a magyarországi választások rájuk vonatkozó következményeivel. Mi tisztáztunk sok kérdést.
Segítségét kért egy nő csütörtök este a 112-n a békási vidéki rendőrőrstől, miután fenyegetve érezte magát, férjét és lányát 37 éves vejétől, amennyiben annak felesége és három gyermeke nem tér vissza közös otthonukba.
A jelentős árcsökkenések nyomán felgyorsult keresletnövekedés következtében egyes töltőállomásokon átmenetileg üzemanyaghiány léphet fel – közölte hivatalosan az OMV Petrom.
A Maros megyei rendőrök csütörtökön 23 házkutatást tartottak Nyárádremete és Makfalva községben, valamint Szovátán egy erdészeti bűncselekményeket vizsgáló büntetőügyben.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!