„Megdolgozott és megérdemelt győzelem volt. Erőnlétileg és mentálisan nagyon jól fel voltunk készülve, a legjobb taktikát választottuk, sikerült megállítani a Dinamo meghatározó játékosait. Úgy tűnik, hogy meccsről meccsre bizakodóbbak vagyunk. A győzelmek győzelmeket hoznak, amelyekkel még jobb a hangulat a csapatnál” – mutatott rá Leo Grozavu. Kiemelte, minőségi és mennyiségű keretük van, ez feljogosítja őket arra, hogy a továbbiakban is jó eredményeket érjenek el.
Leo Grozavu hangoztatta, a szakvezetésre hárul a feladat, hogy négy egymást követő győzelem után a játékosok ne engedjenek ki, ezután is megfelelően összpontosítsanak a mérkőzéseken.
Lejátszotta harmadik felkészülési mérkőzését a labdarúgó 2. Liga rajtjára hangoló Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK, szombaton délben a Ceahlăul Piatra Neamț vendége volt.
Kilátástalan helyzetben van az előző szezonban az élvonalból kiesett Gloria Buzău, a nagy tartozásokat felhalmozó labdarúgóklubot pontlevonással büntette a szövetség.
A gyanú szerint az orvos pénzt kért egy műtét elvégzéséért.
“I would like to speak with Romania’s new president as soon and as extensively as possible, because we have shared issues within the European Union, and the interests of Romanians and Hungarians often align," Prime Minister Viktor Orbán told Krónika.
Az országos hegyimentő-szolgálat szakemberei gyakorlati tanácsokat adnak arra vonatkozóan, hogy mi a teendő, ha vadállattal – elsősorban medvével – találkozik az ember, és kiemelik azt is, hogy hasonló esetekben mit nem szabad tenni.
Az ember igyekszik érteni, hogy a természetet óvni kell. És azt is, hogy az állatokat szeretni kell. De azt is meg kellene érteni, hogy jelen pillanatban nem az embernek kell mennie, hanem a medvének. Pont.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!