Lendületben a KSE, zsinórban harmadik sikerénél jár

Daczó Hodor Barna 2024. szeptember 21., 19:59 utolsó módosítás: 2024. szeptember 21., 20:00

A Viitorul Onești sem tudta megállítani a nagyszerű formában játszó Kézdivásárhelyi SE-t, a felsőháromszékiek a labdarúgó 3. Liga 2. csoportjának negyedik fordulójában, szombaton délután Ónfalván is győzni tudtak.

Egy gól döntött a mérkőzésen, a KSE elvitte Ónfalváról a pontokat Fotó: Facebook/FC Viitorul

Az első félidő kiegyensúlyozott játékot hozott, melyben a két fél semlegesítette egymást. A szünetet követően a kézdivásárhelyi kék-fehérek határozottabban léptek pályára, nyomás alá helyezve a házigazda alakulatot. A KSE támadásai negyedórával a mérkőzés vége előtt góllá értek: Neamțu a 75. percben egy szögletet követően bevette Grosz kapuját,

megszerezve a meccs egyetlen gólját, egyben bebiztosítva a székelyföldi csapat harmadik győzelmét.

„Egy jó csapattal mérkőztünk meg, a dicséret a játékosokat illeti meg. Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel, a fiúk hozzáállásával, hiszen megértették, hogy munka és fegyelem nélkül semmit nem lehet elérni.

Köszönöm a vezetőségnek, hogy támogatják munkánkat, és a drukkereket arra biztatom, higgyenek bennünk, hiszen nagy dolgokat érhetünk el”

– nyilatkozta a mérkőzés után lapunknak Liviu Negoiță edző.

A következő fordulóban, jövő szombaton 17 órakor a KSE a CSM Adjud 1946 csapatát fogadja hazai pályán.