HIRDETÉS

Lemondta az ellenfél, felkészülési meccs nélkül maradt a Sepsi OSK

Egyelőre úgy néz ki, nem játszanak a bajnoki szünetben a sepsiszentgyörgyiek
Fotó: Pinti Attila

2022. szeptember 21., 13:55

A bajnoki szünetben a másodosztályú Brassói FC-vel játszott volna felkészülési mérkőzést hazai pályán a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK, az ellenfél azonban lemondta a hétvégére tervezett meccset.

2022. szeptember 21., 13:55

A brassóiak azzal érveltek, hogy a keretben sok a sérült játékos, a jövő héten pedig két nagyon fontos összecsapás következik számukra, emiatt nem tudják vállalni a mérkőzést, erről hétfőn este értesítették a sepsiszentgyörgyi klubot.

HIRDETÉS

Hadnagy Attila, a Sepsi OSK sportigazgatója elmondta, nagyon rosszul érintette őket a brassói csapat döntése, mivel ezzel

felborították az együttes felkészülési programját, ráadásul korábban két csapatnak is visszamondták a felkérést a Brassó miatt.

„A fiúk szerdáig szabadok voltak, csütörtökön és pénteken két edzés szerepel a programban, majd szombaton játszottunk volna egy barátságos mérkőzést.

Mivel ez elmarad, az edzők újra kell tervezzék a felkészülési programot, mert nem hinném, hogy találunk szabad csapatot, amellyel játszani tudnánk.

Még várjuk az FC Argeș végleges válaszát, először azt mondták, hogy nem jönnek, de hátha meggondolják magukat” – nyilatkozta Hadnagy Attila a Székely Sportnak. Hozzátette, ha mégis összejön a felkészülési meccs, erről tájékoztatnak a klub közösségi oldalán.

Az előző két bajnoki találkozóján győztes Sepsi OSK legközelebb október 2-án, vasárnap 13 órától lép pályára a mezőnyben egyedüliként veretlen FC Hermannstadt vendégeként a Szuperliga 12. fordulójában. 

szóljon hozzá!
HIRDETÉS
HIRDETÉS
Ajánljuk még

Niczuly Roland: „Hatalmas bajban vagyunk, most már nem beszélni kell, hanem focizni”

A Sepsi OSK újabb súlyos vereséget szenvedett, és még nehezebb helyzetbe került a kiesés elkerüléséért vívott harcban. A találkozó után Niczuly Roland, a csapat korábbi kapitánya nem kertelt: kemény szavakkal értékelt, de bizakodva tekint a folytatásra.

Ebben ennyi volt – máris lelépett a Sepsi OSK edzője

Már nem Dorinel Munteanu a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK vezetőedzője, akivel a sorozatos kudarcok miatt közös megegyezéssel felbontották a szerződést.

Székelyhon

Eltűnt egy ikerpár egyik tagja a szülészetről

Eltűnt egy újszülött az egyik bákói kórház szülészeti osztályáról – adta hírül az Agerpres hírügynökség.

`
Krónika

Fordulat a szülészetről eltűnt csecsemő ügyében: eladhatta 5000 lejért egyik újszülöttjét a kismama

Váratlan fordulatot hozott a bákói szülészetről eltűnt csecsemő ügye: igazságügyi források által kiszivárogtatott információk szerint a 19 éves fiatal nő még januárban megegyezett az ikrek anyjával, hogy 5000 lejért megveszi az egyik fiút.

Krónika

Tizenkilenc éves nő rabolta el az ikerpár egyik tagját a szülészetről

Eltűnt egy újszülött az egyik bákói kórház szülészeti osztályáról – a rendőrség vasárnap kapta a bejelentést.

Főtér

Megtisztelő-e, hogy Crin Antonescu Székelyföldre látogatott, és ha igen, akkor miért nem?

Avagy miért ijesztő most picit az, aminek természetesnek kellene lennie, mégsem volt az soha?

Ez is érdekelheti

Hetven éve fenntartják a húsvéti focit Székelyudvarhelyen (videóval)

A kellemes, tavaszias időjárásnak is köszönhetően közel ezer ember volt kíváncsi a Vasas (Rózsa és Iskola utcaiak) és a Kerekerdő (Szent János és Szentimre utcaiak) csapatainak jubileumi labdarúgó-mérkőzésére Székelyudvarhelyen.

Álom után rémálom: lekerülhet a sporttérképről a brassói labdarúgás

Viharfelhők gyülekeznek a brassói futballklubok fölött: az önkormányzat leállította a sporttámogatásokat, a leginkább érintett egyesületek – a Brassói SR, a Kids Tâmpa és a Transilvania – pedig jelenleg a túlélésért küzdenek.

Megszakadt a Vasas sorozata, a Kerekerdő nyerte a jubileumi Húsvét Kupát

A kellemes tavaszias időnek is köszönhetően közel ezer ember volt kíváncsi a Rózsa és Iskola utcaiak (Vasas), illetve a Szent János és a Szentimre utcaiak (Kerekerdő) jubileumi labdarúgó-mérkőzésére Székelyudvarhelyen.

Kovács István továbbra is a FIFA elitjében, ezúttal a klubvilágbajnokságon bizonyíthat

Kovács István ismét reflektorfénybe került a nemzetközi futballszíntéren: ezúttal a FIFA nevezte azon 35 játékvezető közé, akik közreműködnek a nyáron esedékes klubvilágbajnokságon. A tornát június 14. és július 13. között rendezik az Egyesült Államokban.

Két sürgősségi műtéten is átesett néhány nap alatt Pászka Lóránd

Perforált vakbélgyulladás miatt két sürgősségi műtéten esett át Pászka Lóránd, a Ferencváros játékosa, aki jelenleg a Kecskemétnél szerepel. A székelyföldi védő hetekre kidőlt, de már otthon lábadozik, és optimistán tekint a folytatásra.

Edzőváltáson esett át a Szpari, Fejér Béla bízik a bennmaradásban

Edzőváltás történt az NB I-ben szereplő Nyíregyházi Spartacus FC-nél, miután az együttes gyenge formát mutatott az elmúlt hetekben. Hét fordulóval a szezon vége előtt a csapat kieső helyen áll, így a klub vezetősége a váltás mellett döntött.

Pászka Lóránd a forduló csapatában az NBI-ben

Bár a Kecskemét már hat bajnoki óta nyeretlen a magyar labdarúgó-élvonalban, a Ferencvárostól kölcsönbe érkezett Pászka Lóránd egyre jobb teljesítménnyel tűnik ki csapatánál.

Közel 600 leigazolt játékosa van a Kovászna megyei Minifoci Szövetségnek

Januártól hivatalosan is bejegyezték a Kovászna megyei Minifoci Szövetséget, a kispályás labdarúgással foglalkozó háromszéki szervezet közel 600 leigazolt játékossal és 11 játékvezetővel rendelkezik – tudtuk meg Kocsis-Tulit Balázs titkártól.

Megházasodott Szoboszlai Dominik

Életre szóló döntést hozott Szoboszlai Dominik, a magyar válogatott csapatkapitánya. A Liverpool 23 éves játékosa kedden Budapesten oltár elé állt, és feleségül vette menyasszonyát, Buzsik Borkát.

Minifutball-vb: nehéz csoportba került a magyar és a román válogatott

Nagy reményekkel várja a regnáló bajnok Románia a 2025-ös minifutball-világbajnokságot, de jó eséllyel pályázik a végső győzelemre több válogatott is. Kisorsolták a csoportokat a májusban rajtoló viadalra.

HIRDETÉS
Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!