Látványból nem volt hiány, pontosztozkodás lett a vége

Székely Sport 2022. augusztus 01., 00:56 utolsó módosítás: 2022. augusztus 01., 00:57

Döntetlent játszott egymással az FCSB és az FCU Craiova 1948 csapata a labdarúgó Szuperliga eddigi leglátványosabb meccsén.

Ki kellett egyezzenek a döntetlenben Fotó: Facebook/FCSB

Szokatlanul késői időpontban, vasárnap 22.30 órai kezdéssel játszották le a találkozót a Nemzeti Arénában, amelyet eredetileg csak hétfőn kellett volna megrendezni. Ezt azonban előre kellett hozzák, mivel a fővárosiak csütörtök helyett már szerdán pályára lépnek a felvidéki FC DAC Dunaszerdahely otthonában a Konferencia Liga harmadik selejtezőkörének első mérkőzésén.

Nagyon látványos focit játszott az első félidőben a két csapat, amelyek már az elejétől egymás után alakították ki a nagyobbnál nagyobb helyzeteket, a befejezéseknél azonban nem voltak eléggé pontosak, így a szünetig nem esett találat.

Videó: Orange Sport

A második játékrészben is izgalmas maradt az összecsapás, és hamarosan a gólok is megérkeztek: az FCSB rövid ideig örülhetett a vezetésnek, az oltyánok egyenlítettek. Ezután is veszélyes támadásokat vezettek a felek, és bár a fővárosiak közelebb voltak a győzelemhez, végül ki kellett egyezzenek a döntetlenben.

Az FCSB három forduló után továbbra is nyeretlen a bajnokságban, miközben az FCU egy győzelem és egy vereség mellett most már egy döntetlent is jegyzett.