Közelebb került az élvonalhoz az U Craiova

Székely Sport 2021. április 30., 22:19 utolsó módosítás: 2021. április 30., 22:21

Értékes három pontot szerzett az éllovas FC U Craiova 1948 csapata a másodosztályú labdarúgó-bajnokság felsőházi rájátszásában.

Archív Fotó: Veres Nándor

Az élen álló oltyán gárda a hatodik forduló péntek esti mérkőzésén a harmadik helyezett CS Mioveni-t fogadta.

A vendégek a találkozó legelején, már a második percben betaláltak, és vezetésüket közel egy órán keresztül tartották. Az utolsó félórában viszont a házigazdák megállíthatatlanok voltak, három gyors góllal elhúztak. A Mioveni még közelebb tudott férkőzni, a végén azonban a Craiova a negyedik találattal beállította a 4–2-es végeredményt.

Sikerével a craiovai csapat immár hét ponttal meglépett mostani ellenfelétől, és négy fordulóval a bajnokság vége előtt újabb lépést tett az élvonalbeli feljutás felé.