Közel egy hónap után győzött újra Nyárádtő a 3. Ligában

Székely Sport 2021. október 23., 19:07 utolsó módosítás: 2021. október 23., 19:30

Megszakította rossz sorozatát a labdarúgó 3. Ligában a Nyárádtői Unirea, amely az utóbbi fordulókban eltávolodott az élen álloktól.

Archív Fotó: Rab Zoltán

A bajnokság 9-es csoportjának 9. fordulójában a nyárádtői csapat magabiztos teljesítménnyel 3–1-re nyert a Kolozsvári Sănătatea vendégeként. A Maros megyeiek az első félidőben eldöntötték a mérkőzést, amikor Sebastian Culda duplájával, illetve Victor Astafei góljával hárommal elhúztak, a folytatásban pedig a kolozsváriak csak szépíteni tudtak.

A Nyárádtői Unirea közel egy hónap és három vereség után gyűjtötte be újra a három pontot, ezzel megtartotta a negyedik helyet, amely még biztosítja a részvételt a felsőházi rájátszásban.

A Szászrégeni Avântul ellenben folytatta a gyenge eredmények sorát, a harmadik forduló óta nyeretlen másik Maros megyei együttes ezúttal gól nélküli döntetlent játszott a sereghajtó Gyulafehérvári Unirea otthonában, és jelenleg a hetedik helyet foglalja el a tabellán.