Közel állt a pontszerzéshez a Sepsi OSK II., vereség lett a vége

Sánta Imre 2021. november 13., 18:39 utolsó módosítás: 2021. november 13., 18:46

Barcarozsnyón szenvedett újabb vereséget a Sepsi OSK II. a labdarúgó 3. Liga 12. fordulójában. A háromszékiek sorsát egy büntetőből esett találat pecsételte meg a mérkőzés véghajrájában.

Sokáig gólnélküli döntetlenre állt a meccs Fotó: Facebook/Sepsi OSK

A szombati találkozó első részében nagyrészt a házigazdák akarata érvényesült a pályán, és több lehetőségük is adódott a vezető találat megszerzésére, azonban a jó formában védő Szántó Albert két alkalommal is nagyot védve mentett, amikor pedig már ő is verve volt, a kapufa segítette ki a piros-fehéreket.

Szünet után megváltozott a játék képe, Andrási Alexandru tanítványai átvették az irányítást, és bár többet birtokolták a labdát, helyzetig csak ritkán jutottak. A gólszerzéshez legközelebb a csereként beállt Toma állt, akinek életerős lövése csak centikkel kerülte el Petrescu kapuját.

De ahogy lenni szokott, mikor már lassan mindenki elkönyvelte volna a gólnélküli döntetlent, a 85. percben Denis Rența a saját tizenhatosán belül lépett oda rosszul ellenfelének, a szabálytalanság pedig büntetőt ért, amelyet Druga értékesített (1–0).

A találkozó hátralevő percei már kevésnek bizonyultak az egyenlítéshez, így a háromszékieknek üres kézzel kellett távozniuk Barcarozsnyóról, és vereségüket követően visszaestek az 5. csoport harmadik helyére.