A következő körben a Sepsi OSK ellenfele a Djurgårdens IF lesz, amely tavaly a svéd élvonalban a harmadik helyen végzett. Az első összecsapást augusztus 4-én rendezik 21 órától Sepsiszentgyörgyön, míg a visszavágót 11-én, este 8 órától játsszák le.
A Kolozsvári CFR a fehérorosz bajnok, Sahtyor Szoligorszk ellen kell bizonyítson. Az első összecsapást Törökországban, Adapazanban játsszák zárt kapuk mögött augusztus 4-én 20 órától, a másodikat 11-én 20.30-tól rendezik Kolozsváron.
Az FCSB ellenfele az FC DAC lesz, az első összecsapásnak Dunaszerdahely ad otthont augusztus 3-án 21.30-tól, míg a visszavágót Bukarestben játsszák 11-én este fél 9-től.
Az Universitatea Craiova idegenben kezd a FK Zorja Luhanszk otthonában augusztus 4-én 20.30-tól, míg a visszavágót egy héttel később rendezik este 8-tól.
Amennyiben sikerül továbbjutniuk, a csapatokra már csak egy forduló vár a főtáblára kerülés előtt.
Nyolcvanéves korában elhunyt kedden este Mircea Lucescu, a legendás labdarúgóedző halálhírét a bukaresti Egyetemi Kórház jelentette be, ahol az elmúlt napokban kezelték.
Új név és gyorsasági szakasz, átalakuló helyszínek – számos újdonsággal érkezik az idei Hargita Rali, amelyet április végén rendeznek meg Székelyudvarhelyen és környékén.
Locsolásból hazatartva az utcán adott hangot politikai nézeteinek egy sepsiszentgyörgyi fiatal, akit a Sepsi OSK vezetőségi tagjai bántalmazhattak.
Kelemen Hunor szerint az anyaországban 2010 óta megvalósult nemzetpolitikai paradigmaváltásra vezethető vissza, hogy az RMDSZ az idei országgyűlési választáson is a Fidesz-KDNP pártszövetséget támogatja.
Szavazásra buzdította a határon túli magyar állampolgárokat Orbán Viktor miniszterelnök. Orbán az elmúlt 16 év közös eredményeinek megvédésére kérte a levélben szavazó külhoni magyarokat.
Fatolvajok vertek meg két erdészt, testkamerákat sürget a környezetvédelmi miniszter. Meleg lesz a hétvégén, de készüljünk fel az újabb hűvös időre a jövő hét közepétől.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!