Pîrvulescu az előző idény második részére érkezett a kolozsvári csapathoz, amelynek színeiben 11 alkalommal lépett pályára a 2. Ligában, és kivette részét az élvonalba való feljutásban. A Szuperliga első kilenc fordulójában négy mérkőzésen kapott lehetőséget.
A medgyesi származású labdarúgó három román bajnoki címmel, egy ligakupa- és egy Szuperkupa-győzelemmel rendelkezik, mindegyik trófeát a Bukaresti Steaua (jelenlegi FCSB) gárdájával szerezte.
Karrierje során még számos csapatnál (Medgyesi Gaz Metan, Marosvásárhelyi ASA, FC Voluntari, Academica Clinceni, Jászvásári Poli, Konstancai Farul, Wisla Plock, SKN St. Pölten) játszott.
Ismét a piros-fehéreket erősíti Veres Szilárd
A kolozsvári születésű játékos megfordult a Kolozsvári CFR korosztályos csapataiban, majd bemutatkozott a labdarúgó élvonalban is. Később szerepelt kölcsönben a Gyirmótban is, 2018-ban pedig leigazolta az FK Csíkszereda. 2020. augusztusában aláírt a CS Mioveni csapatához, ahol mindent egybevetve 55 mérkőzésen lépett gyepre. Akárcsak Pîrvulescu, Szilárd is 1+1 évre kötelezte el magát a piros-fekete színek mellett
Sorsdöntő mérkőzés előtt áll a Sepsi OSK, amely a Voluntari otthonában már ma este bebiztosíthatja visszajutását a Szuperligába. Ezúttal nem lesz ott a lelátón az igazoltan hiányzó Diószegi László klubelnök, aki közösségi oldalán üzent a szurkolóknak.
A Szuperligát szervező Hivatásos Labdarúgóliga nyilvánosságra hozta a felsőház utolsóelőtti fordulójának, illetve az alsóház zárónapjának programját. Utóbbinál több kérdésre csak jövő hétfőn kapunk választ.
Székely János szombathelyi megyés püspök lesz a csíksomlyói pünkösdi búcsú szónoka. A szervezés már javában zajlik, az idei búcsú jelmondata pedig a keresztséget állítja középpontba.
A magyar külpolitika első feladata a bizalom helyreállítása, visszaépítjük Magyarország tekintélyét az EU-ban és a NATO-ban is – jelentette ki Orbán Anita külügyminiszter-jelölt kinevezés előtti meghallgatásán.
„Ízlésromboló rángatózásnak” nevezte Tőkés László nyugalmazott református püspök, az Erdélyi Magyar Nemzeti Tanács (EMNT) elnöke Hegedűs Zsolt tiszás politikusnak, az egészségügyi miniszteri tisztség várományosának táncát.
George Simion meginvitálta az erdélyi magyarokat, hogy iratkozzanak be a pártjába. Azt azonban nem említette, hogy ehhez bizonyos próbákat is ki kell állniuk a jelentkezőknek… (PAMFLET)
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!