A döntést a visszalépésről a tokiói olimpia és paralimpia után részben gazdasági okok, részben pedig a koronavírus-járvány jelentette gondok miatt hozta meg Japán.
A klub-vb iránt a két arab ország előtt a Dél-Afrikai Köztársaság és Brazília is jelezte érdeklődését, amely azonban utóbbi esetében időközben elhalt - írta az insidethegames.biz. Katar ugyanakkor szívesen duplázna, vagyis a jövő évi, novemberi-decemberi vb előtt kész otthont adni a klubcsapatok világbajnokságának is, amelynek 2019-ben és 2020-ban már házigazdája volt. Az Egyesült Arab Emírségek 2017-ben és 2018-ban látta vendégül a torna szereplőit.
A klub-vb-n hét csapat küzd meg egymással: Európa, Észak- és Közép-Amerika, Dél-Amerika, Afrika, Ázsia és Óceánia kontinenstornáinak győztesei, valamint a rendező ország nemzeti bajnoka mérkőznek meg minden év végén a nemzetközi futballban nem túl nagy presztízsű trófeáért. A FIFA tervei szerint már 2021-től 24 csapatos lett volna a torna, de az újítást a világjárvány miatt elhalasztották.
Féltávhoz érkezett a labdarúgó 2. Liga felsőházi rájátszása, a harc pedig továbbra is nagyon kiélezett. Mutatjuk, mikor biztosíthatják be matematikailag a feljutást és az osztályozós helyeket az élcsapatok, köztük a Sepsi OSK-val.
Féltávnál a labdarúgó 2. Liga rájátszásában, de már most kirajzolódik: a Sepsi OSK tudatosan és hatékonyan építkezett a nyáron. Az igazolások beváltak, a keret stabil, az eredmények pedig a visszajutást vetítik előre. De mi a helyzet a többi csapattal?
A ploiești-i ítélőtábla szerdán jogerősen életfogytiglani börtönbüntetésre ítélte azt a férfit, aki fejszével végzett várandós élettársával.
A nagy közös ügyeinkben, nemzet- és szakpolitikai kérdésekben folyamatos lesz a konzultáció az új magyar kormány és az RMDSZ között – nyilatkozta a Krónikának Kelemen Hunor a Magyar Péterrel folytatott megbeszélését követően.
Őrizetbe vették Szék község polgármesterét sikkasztás és hivatali visszaélés gyanújával, miután a nyomozók szerint közpénzből finanszírozott beszerzéseket használt fel saját céljaira.
A Fidesz-vereség erdélyi világvége hangulatú megélésének okai nem Magyarországon, hanem itthon keresendők.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!