Kiütéssel győzött idegenben a Sepsi OSK farmcsapata

Sebestyén Ervin 2024. szeptember 21., 20:26

Négy forduló után már a harmadik győzelmét ünnepelhette a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. a labdarúgó 3. Liga 2-es csoportjában. A háromszéki együttes ezúttal a Dacia Unirea Brăila otthonából hozta el a három pontot.

Szenzációsan kezdte a bajnokságot a Sepsi OSK II. Fotó: Facebook/Sepsi OSK

Szenzációsan kezdte a bajnokságot a Sepsi OSK-farmcsapata, az első játéknapon a Kézdivásárhelyi SE vendégeként nyert, majd saját közönsége előtt győzni tudott a CSM Râmnicu Sărattal szemben is. A harmadik fordulóban ugyan elszenvedte első vereségét, ezúttal ismét három ponttal gazdagodott.

Szombaton 17 órától az a Dacia Unirea Brăila volt a piros-fehérek ellenlábasa, amely az eddigi összes bajnokiját elbukta. Ennek megfelelően a hazai együttes igyekezett minden labdát megbecsülni és nem nekirohanni a háromszékieknek. Az első félidő derekán Vereguț Daniel révén előnyhöz jutott a vendég alakulat, amit Grigore Iustin duplázott meg a 42. percben.

A fordulás után sem tudott sokkal veszélyesebbé válni a hazai klub, Batzula Hunor pedig végleg eldöntötte a meccset.

A hajrában kiharcolt még egy büntetőt a Sepsi OSK-farmcsapata, amit Veress Zsombor értékesített (0–4).

Továbbra is kiválóan szerepel a piros-fehérek védelme, az eddigi négy forduló alatt mindössze egyetlen gólt kapott, míg a pontvadászatban a harmadik helyet foglalja el a gárda a Kézdivásárhelyi SE és az Unirea Braniștea mögött.

Labdarúgó 3. Liga, 2-es csoport, 4. forduló:
Dacia Unirea Brăila–Sepsi OSK II. 0–4 (0–2),
gólszerzők: Vereguț Daniel (28.), Grigore Iustin (42.), Batzula Hunor (53.) és Veress Zsombor (86. – büntetőből).