Kevesebb mint félóra alatt elintézték a Puskás Akadémiát Lettországban

Horváth Bálint Ottó 2021. július 22., 21:06 utolsó módosítás: 2021. július 22., 22:49

Háromgólos vereséget szenvedett a Puskás Akadémia a lett Rigas FS otthonában a labdarúgó Európa Konferencia Liga második selejtezőkörének első mérkőzésén, így nagyon nehéz helyzetbe került a hazai visszavágó előtt.

Hamar eldöntötték a mérkőzést a lettek Fotó: Facebook/Futbola clubs RFS

A magyar bajnokság ezüstérmese a lehető legrosszabban kezdte a lett élvonal második helyezettje elleni kiszállását, hiszen már nyolc perc után hátrányba került, a 25. percben pedig már hárommal vezettek a házigazdák, akik két fejessel és egy tizenegyesből találtak be.

Az FK Csíkszeredánál nevelkedett Marius Corduval (aki végigjátszotta a találkozót) felálló Puskás Akadémia a folytatásban sem volt eredményes, pedig a vendégek mindent elkövettek a szépítésért, húsz lövési próbálkozásuk volt, igaz ebből csak három találta el a kaput.