Két hónap után nyertek szorosabbá tették a selejtezőcsatát

Székely Sport 2022. március 21., 22:46 utolsó módosítás: 2022. március 21., 22:52

Zárult a labdarúgó 1. Liga alsóházi rájátszásának második játéknapja, a CS Mioveni a Chindia Târgoviștét látta vendégül.

Bár a kiesők megvannak, nagy a csata a selejtezőmeccsek elkerüléséért Fotó: Pinti Attila

A hétfő esti mérkőzésnek jó ritmusa volt, mindkét fél a focival foglakozott, így több helyzetet is kialakítottak. A házigazdák irányították az első félidőt, három nagy lehetőséget is elpuskáztak, mielőtt a szünet előtt bevették volna a vendégek kapuját, megérdemeltem vezettek 1–0-ra.

A második felvonásban a Chindia szaladt az egyenlítésért, de ez nem jött össze, maradt a minimális különbség a lefújásig.

A Mioveni kilenc mérkőzés után nyert újból, ebben a naptári évben a második diadalát könyvelte el, legutóbb január végén szereztek maximális pontszámot. A Chindia három találkozót követően kapott ki, csupán egy pont választja el a mostani ellenlábasától, amelyik hetedik a tabellán – ez pedig még selejtezőmeccset jelent a bentmaradásért.