Az angol klub sikeresen fellebbezett a svájci székhelyű testületnél, amely az égszínkékek 30 millió eurós mellékbüntetését harmadára csökkentette. Az arab tulajdonú City ellen az európai szövetség korábban a pénzügyi fair play súlyos megsértése miatt indított vizsgálatot. A 2012 és 2016 közötti szponzori bevételeknél a manchesteri egyesület a valósnál jóval magasabb összegeket tüntetett fel, majd a vizsgálat során nem működött együtt az UEFA képviselőivel.
A Manchester City a bajnok Liverpool mögött második helyen zárják a Premier League 2019/2020-as idényét, de a Bajnokok Ligájában és az FA-kupában is érdekeltek még. Az elitsorozat nyolcaddöntőjében a madridi odavágó után 2–1-re vezetnek a Real ellen, míg a kupa elődöntőjében az Arsenallal találkoznak. A City idén megnyerte az angol szuperkupát és a ligakupát is.
Kerekes Éva apróbb egészségügyi probléma miatt kénytelen kihagyni a román női kézilabda-válogatott utolsó két Eurokupa-csoportmérkőzését, a zetelaki balszélső viszont bízik abban, hogy a Bajnokok Ligája negyeddöntőben már pályára léphet.
Nyolcvanéves korában elhunyt kedden este Mircea Lucescu, a legendás labdarúgóedző halálhírét a bukaresti Egyetemi Kórház jelentette be, ahol az elmúlt napokban kezelték.
Locsolásból hazatartva az utcán adott hangot politikai nézeteinek egy sepsiszentgyörgyi fiatal, akit a Sepsi OSK vezetőségi tagjai bántalmazhattak.
Kelemen Hunor szerint az anyaországban 2010 óta megvalósult nemzetpolitikai paradigmaváltásra vezethető vissza, hogy az RMDSZ az idei országgyűlési választáson is a Fidesz-KDNP pártszövetséget támogatja.
Donald Trump, az Egyesült Államok elnöke elutasította a meghívást, hogy májusban Romániába látogasson a NATO-csúcstalálkozóra – írja a Mediafax hírügynökség.
A kormány ugyanis, ha nem tudta volna, kétmilliárd lejnyi bérhátralékkal tartozik nekik, amit ők maguk pereltek össze maguknak. És akkor a lehetséges kamatokat még nem is vettük számításba…
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!