Idegenben veretlen maradt az UTA

2020. október 18., 22:23

Hátrányba került, a második félidőben kiegyenlített, a végjátékban akár a győzelem is meglehetett volna az aradi gárdának a Nagyszebeni Hermannstadttal szemben.

Jött a válasz az aradiaktól Fotó: Facebook/hermannstadt.fc

Vasárnap késő délután Medgyesen rendezték a labdarúgó 1. Liga erdélyi összecsapását, mivel a nagyszebeni stadion felújítás alatt van. A Hermannstadt egészen jól indította a meccset, egy szögletet követően már az 5. percben bevette az Aradi UTA kapuját.

Az irányítást a vendégek fokozatosan vették át, kiegyenlíteni a második játékrészben tudtak. Jobban bírta a végét a Bálint László által felkészített együttes, akár a diadalt jelentő gólt is megszerezhette volna, de megmaradt az 1–1 a lefújásig.

Ez volt az UTA ötödik döntetlenje ebben az idényben, továbbra sem kapott ki idegenben az újonc, a tizedik a tabellán. A nagyszebeniek is veretlenek az elmúlt négy fordulóban, hatodikok a rangsorban.