Idegenben nyertek kiesési rangadót a szászrégeniek

Székely Sport 2022. április 15., 19:39 utolsó módosítás: 2022. április 15., 19:40

A kiesés elkerüléséért zajló küzdelemben értékes három pontot szerzett a Szászrégeni Avântul, 2–0-ra nyert a Tordai Arieșul vendégeként.

Archív Fotó: Haáz Vince

A labdarúgó 3. Liga 9-es csoportjában az alsóházi rájátszás 3. fordulójában lejátszott pénteki találkozón a Maros megyeiek az első félidő közepén szereztek vezetést Mario Pop révén, a győzelmüket pedig a 85. percben biztosították be, amikor Cristian Chirilă talált be.

A szászrégeni együttes az előző fordulóban is nyerni tudott hazai pályán a Kolozsvári Sănătatea ellen, és az újabb sikerével hat ponttal eltávolodott az utolsó két kieső helytől, amelyen a legyőzött tordaiak mellett a Gyulafehérvári Unirea található.