A horvát játékos 2020 augusztusában helyezte át a székhelyét Sepsiszentgyörgyre, akkor az AEL Limasszol csapatától érkezett, azóta viszont oszlopos taggá verekedte magát. A 34 éves középpályás mindent egybevetve 72-szer húzta magára a háromszéki együttes mezét, ezalatt 8 gól és 6 gólpassz a mérlege.
A 2021–22-es idényben a csapat egyik legfontosabb láncszeme volt, összesen 38-szor kapott bizonyítási lehetőséget, ezt 4 találattal és 4 előkészítéssel hálálta meg.
A Sepsi OSK közleménye szerint Aganovic 2023 nyaráig hosszabbította meg a szerződését.
Három év börtönbüntetést kapott Răzvan Began, a Sepsi OSK korábbi kapusa. A 29 éves labdarúgó ügye testi sértés miatt került a bíróságra, az ítélet egyelőre nem jogerős.
Sima gyergyói továbbjutásra utalt a papírforma, ehhez képest nem ez történt. Adorján Örs hőssé vált, bevédte a Steauát a jégkorong Román Kupa döntőjébe. A GYHK csak a harmadik helyért játszik vasárnap.
Nem fizetik többé a betegszabadság első napját Romániában, az erről szóló sürgősségi kormányrendelet február elsején lépett hatályba.
Az Erdélyi Református Egyházkerület megfontolja, vagy elgondolkodik azon, hogy kilép a Református Egyházak Világközösségéből, vagy felfüggeszti tagságát – jelentette ki Kolumbán Vilmos, az egyházkerület püspöke szombaton az M1 aktuális csatornán.
Heves indulatokat váltott ki a közösségi oldalakon Korodi Attilának, Csíkszereda polgármesterének az állásfoglalása, amelyben elfogadhatatlannak nevezte, hogy a szélsőséges Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) tüntetést szervezzen a városban.
A nagyváradi premontrei apát kilakoltatásáról szóló bírósági döntés félelmetes képet fest az igazságszolgáltatás állapotáról, és az államérdekből elkövetett jogtiprásról.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!