A craiovai együttes kedden délben jelentette be, hogy megvált Bálint Lászlótól, akit a szezon elején neveztek ki és mindössze hét mérkőzésen irányította az Universitateát, délután pedig sajtótájékoztató keretében bemutatták az új vezetőedzőt.
Mirel Rădoi kétéves szerződést írt alá az olytán klubbal, amelynél csütörtökön 20.30-kor mutatkozik be az ukrán Zorja Luhanszk elleni hazai visszavágón az Európa Konferencia Liga harmadik selejtezőkörében. Az első mérkőzésen a craiovaiak 1–0-ra alulmaradtak idegenben.
A 41 éves szakvezető tavaly november óta nem edzősködött, amikor elhagyta a román felnőtt válogatottat, amelynek két éven keresztül volt a szövetségi kapitánya. Korábban az FCSB (2015. júliusa és novembere között), illetve a román U21-es koroszályú válogatott (2018. márciusa és 2019. novembere között) szakvezetője volt.
Rövid másodosztályú száműzetés után emelt fővel tér vissza a román labdarúgás élvonalába a Sepsi OSK. A gyors visszajutás örömét beárnyékolják az anyagi nehézségek. Exkluzív interjúnkban Diószegi László nyíltan beszél a Szuperliga jelentette kihívásokról.
A Gyergyói Hoki Klub jégkorongozója, Imre Patrik nemcsak a jégen nyújt őszinte játékot, hanem a labdarúgó-világbajnokság kapcsán is kimondja amit gondol.
Óriási hasadás keletkezett az A10-es sztráda Szászsebes és Torda közötti szakaszán, a sofőröket óvatosságra intik.
Jelentős repedés és süllyedés keletkezett az A10-es autópálya Szászsebes és Torda közötti szakaszán, Torda közelében. A közösségi médiában közzétett felvételek alapján az útpálya két forgalmi sávját is érinti a károsodás.
A bíróságon folytatódhat a Bihar megyei magyar közélet egyik legrégebbi politikai konfliktusa: Szabó Ödön pert indított Csomortányi István ellen. Az RMDSZ-es politikus rágalmazásról beszél, az EMSZ-alelnök szerint a per célja az elhallgattatása.
A román királyi család hivatalosan el nem ismert tagját hamarosan kiadhatják Romániának, ahol börtönbüntetés vár rá. II. Károly unokájának portréja.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!