Hiába az óriási mezőnyfölény, a KSE megverte a Sepsi OSK-farmcsapatát

Sebestyén Ervin 2022. november 19., 17:11 utolsó módosítás: 2022. november 19., 20:32

Saját közönsége pályán lépett pályára a Sepsi OSK II., amelynek ellenfele a Kézdivásárhelyi SE volt a labdarúgó 3. Liga 13. fordulójában. A hazaiaknak sok lehetőségük volt, viszont a vendégek sokkal jobban bántak a helyzeteikkel és 3–1-re nyerni tudtak.

Szinte semmi nem jött össze a hazaiaknak, kikapott a Sepsi OSK-farmcsapata. Korábbi felvétel Fotó: Facebook/Sepsi OSK

A szombat délutáni mérkőzés elején mindkét csapat visszafogottan játszott, az első félórában egyik csapatnak sem volt komoly lehetősége, viszont inkább a KSE térfelén zajlottak az események. A 38. percben a semmiből kialakított egy ziccert a vendég gárda, amit Gedő Hunor bravúrral tolt szögletre. A sarokrúgásból beívelt labdát viszont nem sikerült felszabadítani, ebből szerzett vezetést a kézdivásárhelyi alakulat (0–1).

A fordulást követően továbbra is nagy mezőnyfölényben játszott a Sepsi, viszont igazán nagy helyzetet nem sikerült kialakítani. Ismét a semmiből érkezett a KSE lehetősége, miután egy ártalmatlannak tűnő labdát Gedő kiejtett, viszont a vendégek nem találták el a kaput. Nem úgy, mint a 84. minutumban, amikor egy remek kontratámadás után hibátlanul fejezték be az akciót (0–2).

Alig 3 perccel később ismét ellentámadást vezettek, ismét betaláltak, ezzel végleg eldöntve a három pont sorsát (0–3). A lefújás előtt még szépítettek a hazaiak, viszont ez már csak az eredmény kozmetikázására volt elegendő (1–3).