Hiába a korai medgyesi előny, a Dinamo behúzta a győzelmet

Horváth Bálint Ottó 2021. január 27., 22:21 utolsó módosítás: 2021. január 30., 13:46

Megszakították kétmeccses vereségi sorozatukat a Bukaresti Dinamo labdarúgói, az 1. Liga 19. fordulójának harmadik szerdai találkozóján legyőzték a Medgyesi Gaz Metant.

A fővárosban rendezett mérkőzés eleje nem alakult jól a Dinamo számára, a medgyesiek korán előnyhöz jutottak. Félórát követően azonban a bukaresti csapat megszerezte az egyenlítő találatát, sőt a szünet előtt megfordította az eredményt egy vitatott szituációból szerzett góllal, amelynél a vendégjátékosok szabálytalanságot reklamáltak a kapusnál.

A második játékrészben már nem esett több találat, így a Dinamo két vesztes meccs után újra nyerni tudott, és felzárkózott a ranglistán, éppen a Gaz Metan mögé, amelynek viszont véget ért az öt mérkőzés óta tartó veretlenségi szériája.