A mérkőzést nem Tulcea városában, hanem a megyeszékhelytől 56 kilométerre délnyugatra, a Topolog nevű községben rendezték. A székelyföldi lányok magabiztos játékkal,
a helyzetek szinte tökéletes kihasználásával hét gólt szereztek, és ezzel őrzik veretlenségüket a csoport élén.
Női labdarúgó 3. Liga, 4. csoport, 5. forduló:
Zimbrul Tulcea–FK Csíkszereda 0–7 (0–3),
gólszerzők Antal Anita és Györgyicze Réka 2–2, Nagy Noémi, Szász Ildikó és Péter Kinga.
FK Csíkszereda: Kristály Franciska – Szentes Szabina, Péter Kinga, Simon Mónika, Albu Erika, Antal Anita, Sándor Ibolya, Szász Ildikó, Nagy Noémi, László Renáta, Bizsi Mária. Játszott még: Györgyicze Réka, Bács Angéla, Péter Alexandra, Korodi Nóra és Szőcs Dalma.
A csoport másik mérkőzésén: Galaci Universitatea II.–Bákói Măgura 0–3. A CSM Pașcani szabadnapos volt.
A következő fordulóban (november 24.): Zimbrul Tulcea–Bákói Măgura, Galaci Universitatea II.–CSM Pașcani. Az FK Csíkszereda szabadnapos lesz.
A 4. csoport állása:
1. FK Csíkszereda 10 pont,
2. Bákói Măgura 9,
3. Galac II. 4,
4. Tulcea 3,
5. Pașcani 2.
Már nem Kevin Constantine a Csíkszeredai Sportklub jégkorongcsapatának vezetőedzője – a hírt a Székely Sportnak maga az amerikai szakember erősítette meg.
Elhunyt Jenei Imre, a román labdarúgás legendás alakja, a Bukaresti Steaua történetének egyik legnagyobb edzője. A BEK-győztes, a magyar és a román válogatottat is irányító szakember otthonában, Nagyváradon hunyt el 88 éves korában.
Jogerősen négy év letöltendő börtönbüntetésre ítélte csütörtökön a brassói ítélőtábla emberölési kísérlet és garázdaság miatt Dani Mocanu manele-énekest.
Őrizetbe vették szerdán egy lugosi iskola pedagógusát, miután azzal gyanúsítják, hogy tanítás közben felpofozott két tízéves diáklányt. A városi rendőrséget a gyerekek szülei értesítették a történtekről.
88 éves korában szerdán elhunyt Jenei Imre, a román és a magyar labdarúgó-válogatott egykori szövetségi kapitánya, aki a Bukaresti Steaua csapatának edzőjeként 1986-ban megnyerte a Bajnokcsapatok Európa-kupáját.
További híreink: négy év börtönre ítélték „a nagy matematikusnak” kampányoló manelistát, de meglépett, a településekre bemerészkedő medvéket pedig ezentúl azonnal ki lehet lőni.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!