Helytállt, de kikapott a Sepsi OSK utánpótlása Brassóban

Székely Sport 2020. október 02., 18:24 utolsó módosítás: 2020. október 02., 18:43

Kétgólos vereséggel zárult a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. péntek délutáni brassói kiszállása.

Archív Fotó: Sepsi OSK/Facebook

A sepsiszentgyörgyi labdarúgóklub utánpótláscsapata az éllovas Brassói Corona vendégeként lépett pályára a 3. Liga 5-ös csoportjának negyedik fordulójában.

A vendég háromszékiek sokáig jól tartották magukat a széria megnyerésére legnagyobb eséllyel pályázó ellenfelükkel, amely az első félidő végén büntetőből szerzett vezetést. A Corona félórával a vége előtt második találatával beállította a végeredményt.