Nem tudott hazai pályán javítani az FK farmcsapata

Sebestyén Ervin 2022. október 14., 18:17 utolsó módosítás: 2022. október 15., 13:01

Saját közönsége előtt lépett pályára az FK Csíkszereda II. a labdarúgó 3. Liga nyolcadik fordulójában, ellenfelük a Şomuz Fălticeni volt, amely a találkozót megelőzően a második helyen állt a tabellán. Egyik csapat sem fogott ki jó napot, nem játszottak jól.

Továbbra sem jönnek a győzelmek, az FK farmcsapata a táblázat hátsó felében áll Fotó: Veres Nándor

A péntek délutáni megmérettetés első néhány perce inkább a hazaiakról szólt, akik bátran rohamozták a bukovinaiak kapuját. Igazán komoly gólszerzési lehetőséget nem sikerült kidolgozniuk, viszont ugyanez elmondható a vendégekről is, Karácsony Márknak komoly bravúrt nem is kellett bemutatnia az első játékrészben. Gól nélküli döntetlennel vonulhattak pihenőre a felek.

A második félidőben sem sokat változott a játék képe, becsülettel próbálkoztak a gárdák, viszont a teljesítményük hagyott némi kívánnivalót maga után, továbbra sem akart sikerülni a gólszerzés. A hajrához közeledve igyekezett tempót váltani az FK, nyomás alá helyezték ellenfelük kapuját, de egyszer sem tudták megzörgetni a hálójukat, maradt a 0–0-s végeredmény.

Fotó: Veres Nándor